Експерт критично дивиться на подальшу допомогу Великобританії: «крім прострочених ракет Storm Shadow немає чого передати»

У Британії залишилося дуже мало зброї, яку можна надати Україні, тому що збройні сили цієї країни недофінансовані.

Таку думку висловив експерт з оборони Говард Вілдон, коментуючи заяви прем’єр міністра Великобританії Ріші Сунака.

«Віддаю належне уряду Сполученого Королівства за його швидку реакцію та відповідні дії. Але сумний факт полягає в тому, що після надання невизначеної кількості ракет Storm Shadow, термін придатності яких, ймовірно, закінчився, Великобританія вже мало що може дати Україні. Ми є нацією, яка, коли справа доходить до оборони, вже вичерпала наявні ресурси», - зазначив він у коментарі The Daily Mail.
silmedia_zgcl/pC5GmDQ4R.jpeg
Говард Вілдон також припустив, що термін придатності ракет Storm Shadow, переданих у зону бойових дій в Україні, уже минув

Експерт критично оцінює можливість Британії надати Україні реактивні літаки, адже їх «недостатньо для захисту Великобританії та продовження наших міжнародних зобов’язань».

Говард Вілдон також припустив, що термін придатності ракет Storm Shadow, переданих у зону бойових дій в Україні, уже минув.

Виступаючи на Лондонській оборонній конференції, Сунак наполягав на тому, що Великобританія віддана підтримці України в довгостроковій перспективі. Він також попередив володимира путіна, що будь-які припущення щодо того, що Велика Британія та інші союзники «втомляться» від конфлікту і зменшать підтримку України, будуть помилковими.

Сунак додав, що Британія «веде розмову» зі своїми союзниками щодо того, які довгострокові угоди можна укласти з Україною для забезпечення безпеки країни. Прем’єр-міністр також повторив свої амбіції збільшити витрати Великобританії на оборону до 2,5 відсотка ВВП.

Ігор Вишневський

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар