Картодром «Лтава» планують відремонтувати: спершу його мають віддати області

На сесії обласної ради депутати не проголосували за прийняття на баланс області спортивно-технічного комплексу «Лтава». За проєкт рішення планують переголосувати в грудні.

20 жовтня на сесії Полтавської обласної ради депутати не підтримали прийняття картодрому «Лтава» на баланс області. Про це стало відомо із засідання сесії.

За словами голови обласної ради Олександра Біленького, рішення не ухвалили, адже картодром мають передати разом із земельною ділянкою. Якщо «Лтаву» передадуть на баланс області, то з 1 січня влада почне сплачувати за землю та за утримання об’єкту.

«Коли проговорювали принцип співфінансування нового комплексу, то левову частку повинна була взяти на себе держава. Хочемо, щоби нам підтвердили ці наміри. Тоді в грудні проголосуємо за прийняття», — сказав Біленький.

Нагадаємо, що 19 квітня УЖКГ оголосило тендер на капітальний ремонт спортивно-технічного комплексу «Лтава» (вул. Комарова, 1). Вартість робіт оцінили в 4 млн 690 тис. 62 грн. За ці кошти підрядник мав би оновити трибуни, відремонтувати тротуари, облаштувати нові глядацькі місця. Однак згодом тендер скасували через відсутність коштів.

Додамо, що в липні на сесії облради народний депутат Костянтин Касай запропонував відремонтувати комплекс коштом державного бюджету.

24 липня міська рада ухвалила рішення передати комплекс на баланс області. Під час засідання міський голова Олександр Мамай прокоментував, що для ремонту картодрому потрібні десятки мільйонів гривень.

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар