На Житомирщині рідним загиблого воїна привезли тіло іншого захисника

5 листопада у село Дриглів Житомирської області привезли на прощання загиблого військового Романа Богодвида. Рідні полеглого воїна побачили тіло іншого захисника у труні.

silmedia_zgcl/hFzCO_4SR.jpeg

Про це повідомляє Суспільне.

Матір Романа розповіла, що її син був стрільцем-санітаром 2-го механізованого відділення 3- го механізованого взводу 7-ої механізованої роти 3-го механізованого батальйону. На передовій воїн вивозив поранених бійців із поля бою.

«Четвертого вересня моєму синові вручили повістку. Шостого вересня його забрали у Чернігів. Там він був два тижні. Потім зателефонував і сказав, що його підрозділ відправляють на позицію, і його не буде на зв’язку декілька днів», — розповіла мама воїна.

Жінка розповіла, що її син загинув 28 жовтня 2023 року через влучання російської ракети поблизу Богданівки Бахмутського району. 5 листопада 2023 року полеглого захисника мали привезти у рідне село, проте близькі люди не впізнали родича.

«У нього щетина була світлою, із сивиною, а у цього чоловіка – чорна. І нігті у мого сина були інші – круглі. Ми повезли труну назад у морг й там ще раз намагалися упізнати Романа. У мого сина було волосся на грудях, а у цієї дитини, яка лежала у труні, тіло чисте, біле», – каже жінка.

Матір розповіла, що хоче знайти свого сина — живого або мертвого. Якщо він мертвий, то вона хоче похоронити саме його, а не чиюсь іншу дитину.

Дружині Романа віддали особисті речі загиблого чоловіка, який лежав у труні, але вона їх передала в поліцію.

«Віддали компас побитий, закривавлений, ланцюжок, обручку. Я подивилася на них біля моргу і сказала, що це речі не мого чоловіка. Мені сказали, що обручка була на пальці мого чоловіка, але ми обручки ніколи не носили, хоча й були одружені. Сумніву не має: у труні не мій чоловік», – додала Лілія.

За словами комісара Житомирського ТЦК Олега Клока, коли загиблого бійця привезли, вони не відкривали труну, а бачили лише медичне свідоцтво про смерть.

Заступник начальника з морально-психологічного забезпечення Житомирського обласного ТЦК та СП Олександр Рець розповів, що помилка відбулася через людський фактор. За його словами у такому випадку, тіло повертається до моргу для зберігання.

Рідні мають написати заяву в поліцію для відкриття кримінального провадження за фактом зникнення людини. У рамках кримінального провадження проводиться експертиза ДНК.

Нагадаємо, на Херсонщині викрили 26 поліцейських, які катували мирних жителів.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар