Невідомий роман класика Габріеля Гарсія Маркеса надрукують

У 2024 році в Латинській Америці надрукують неопублікований роман письменника Габріеля Гарсія Маркеса «Ми побачимося в серпні», оригінальна назва — «En Agosto Nos Vemos».

silmedia_zgcl/90CXihyVR.jpeg
Габріель Гарсія Маркес

Про це пише Читомо, посилаючись на видавництво Penguin Random House.

Чутки про невідому книжку ходили давно. Діти Маркеса: Родріго та Гонсало Гарсіа Барча заявили, що робота є надто цінною, щоб приховувати її від усього світу.

Роман вийде іспанською мовою, складатиметься з п'яти розділів з орієнтовним обсягом книжки — 150 сторінок. Англомовне видання поки що не анонсують.

У книзі — історія про Ану Магдалену Бах, а саме роман Ани, який стався під час візиту до тропічного острова, куди головна героїня відправилась, щоб покласти квіти на могилу своєї матері.

«”Ми побачимося в серпні” — результат останніх зусиль продовжувати творити проти вітру та припливу. Прочитавши його ще раз майже через 10 років після смерті батька, ми виявили, що текст має багато дуже приємних достоїнств, і ніщо не заважає насолоджуватися найвидатнішою роботою Габо: його здатністю до винахідливості, поезією мови, захопливою оповіддю, його розумінням Людини та прихильністю до її досвіду та нещасних випадків, особливо в любові. Це, можливо, головна тема всієї його творчості», — ідеться в заяві дітей класика Родріго й Гонсало Гарсіа Барча

Габріель Гарсіа Маркес помер у 2014 році, і з того часу вважалося, що його останній твір залишиться непоміченим.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар