Полтавські спортсмени привезли 15 медалей з Чемпіонату Світу з гирьового спорту

Полтавські спортсмени завоювали 6 срібних та 9 бронзових медалей на Чемпіонаті Світу з гирьового спорту серед дорослих.

21-25 жовтня в Будапешті відбувся Чемпіонат Світу з гирьового спорту серед дорослих. В змаганнях взяли участь 438 спортсменів із 32 країн. Команда України зайняла друге командне місце.

11 спортсменів збірної були з Полтавщини: Артем Дуленко, Микола Ткаченко, Олег Коломієць, Євгеній Остапчук, Максим Улько, Олександр Свириденко, Віталій Білоус, Ярослав Сушко, Руслан Срібний, Ігор Гавришко, Ярослав Величко.

Як повідомляє Полтавська ОДА, полтавські спортсмени здобули 6 срібних та 9 бронзових нагород. Олександр Свириденко виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.

«Попри всі негаразди (карантини, локдауни, обмеження) хочеться подякувати спортсменам, що знаходять час і бажання тренуватися, та покращувати рівень своєї підготовки, – розповів голова відокремленого підрозділу Союзу гирьового спорту України в Полтавській області Микола Ткаченко. – Також я вдячний тим громадам, які постійно підтримують спортсменів, адже висококласний спортсмен, це не тільки підняття іміджу громади, а це – майбутній тренер, вчитель, який виховає багато здорових, сильних та цілеспрямованих дітей».

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар