Полтавському музею передали зірку Сердючки

У Полтаву прибула Інна Білоконь – українська акторка, артистка Театру Андрія Данилка, відома за своєю роллю Інни Адольфівни – мами легендарної Вєрки Сердючки. Вона привезла для Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського головний убір «Зірка» – емблематичний елемент реквізиту Андрія Данилка.

Про це повідомили на сайті Краєзнавчого музею.

«Цей концертний стрій уже був представлений у музейному контексті. 2016 року із нагоди 60-ліття «Євробачення» у Стокгольмі, у Музеї гурту «ABBA», пройшла виставка «Good evening Europe!», на якій репрезентували найцінніші речі учасників конкурсу за всю його історію. Окрасою експозиції став концертний костюм Вєрки Сердючки, який ексклюзивно надав організаторам Андрій Данилко. За словами артиста, після «Євробачення» розпочався новий етап його творчості. А «блискучий» артистичний образ Вєрки Сердючки, якому цьогоріч виповнилося 30 літ, у світовому культурному процесі набув іншого сенсу», повідомили на сайті музею.

Знаковий елемент концертного костюма стане окрасою нової експозиції, яку в Музеї створили до 30-ої річниці Незалежності України. Під час зустрічі уклали акт передачі унікального предмета на постійне зберігання в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. Документ підписали акторка Інна Білоконь, заступник директора з культурно-освітньої роботи Гліб Кудряшов та завідувачка сектору науково-дослідного відділу фондів Оксана Сулима. Завідувачка науково-дослідного експозиційного відділу новітньої історії Наталія Кузьменко ознайомила гостю з новою експозицією, частиною якої стане передана до музейного фонду «Зірка».

silmedia_zgcl/XyaSAWKng.jpeg

Нагадаємо, що у полтавському університеті відкрили новий музей

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар