Прокуратура просить помістити полтавську арбалетницю в психлікарню

До суду направили клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру щодо 19-річної Таїсії, яка на початку вересня яка стріляла у школі з арбалета.

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

Досудове розслідування встановило, що 6 вересня колишня учениця комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Полтавської міської ради» зайшла у приміщення навчального закладу та з арбалета Man Kung МК-150 AIR вистрілила у двох педагогів. Унаслідок інциденту вчителі травмовані.

«Відповідно до висновків експерта у момент вчинення суспільно-небезпечного діяння дівчина не могла усвідомлювати своїх дій та керувати ними, тому вона не підлягає кримінальній відповідальності», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Кримінального кодексу України не підлягає кримінальній відповідальності особа, яка під час вчинення суспільно небезпечного діяння, передбаченого цим Кодексом, перебувала в стані неосудності. До такої особи за рішенням суду можуть бути застосовані примусові заходи медичного характеру.

Раніше ми писали про те, що Таїсія навчалась не в одній і не у двох школах. Після 4-го класу вона перевелася у Рибці, в школу №36. Утім атестат вона отримувала вже у 9-ій.

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар