«TikTok» нагороджуватиме письменників та авторів контенту про книги

У Великій Британії та Ірландії «TikTok» запускає власні книжкові нагороди «TikTok Book Awards» для сегмента з метою «відзначити твори, авторів, контент і творців BookTok».

silmedia_zgcl/mliUvUwVR.jpeg

Про це пише «Читомо».

За номінації голосуватимуть користувачі соціальної мережі. Вони будуть поділені на дев’ять категорій, зокрема за найкращу книгу року, автора року «BookTok» і творця року «BookTok». Окремі категорії передбачені для книгарень та оформлення видань.

На основі даних BookTok та інформації видавців вже сформували довгий список номінантів. Далі з ним працюватиме суддівська група, до складу якої увійшли популярні «буктокери» та експерти галузі.

Початок голосування за переможців премії розпочнеться у липні, а оголосять їх у серпні.

Генеральний операційний менеджер TikTok у Великій Британії та скандинавських країнах Джеймс Стаффорд, каже:

«Щодня мільярди людей приходять у TikTok, щоб поділитися рекомендаціями, відкрити для себе нові книги та спілкуватися через свою любов до літератури. Ми бачили вплив спільноти #BookTok, коли йшлося про продажі книг і навіть залучення нових клієнтів до місцевих книгарень».
«Книжкова премія TikTok Book Awards — це не лише “найкращі нові книжки”, а й відзначення любові до читання, яку ми бачимо в TikTok», — додав Стаффорд.
Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар