Толока «Створюємо ліси разом»: за день на Полтавщині висадили 57600 дерев

30 жовтня у рамках загальнонаціональної толоки «Створюємо ліси разом», присвяченій масштабній висадці дерев в Україні, в усіх державних лісогосподарських підприємствах області відбулися масштабні заходи з висаджування дерев.

Учасники акції висаджували ліс у Полтавському районі. Масштабне висадження дерев відбувається у рамках програми Президента «Зелена країна». Програма передбачає висадження 1 мільярду дерев за три роки та збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років.

Протягом дня лісівники Полтавщини разом з учасниками толоки висадили 57600 дерев. Зокрема у ДП «Миргородський лісгосп» (25 тисяч дерев), ДП «Пирятинський лісгосп» (1500 саджанців), ДП «Кременчуцький лісгосп» (4200 дерев), ДП «Лубенський лісгосп» (4200 дерев), ДП «Новосанжарський лісгосп» та ДП «Диканське ДЛМГ» (7800 саджанців).

У ДП «Гадяцький лісгосп» загальнодержавна толока відбулася у Вельбівському лісництві, де лісівники разом з педагогами та вихованцями Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату ім.Є.П.Кочергіна висадили 5000 саджанців.

Толока на Полтавщині відбулася у співпраці з Акцією «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» в рамках глобального проєкту Greening of the Planet.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар