У Гадячі проблеми з опаленням шкіл: діти лишаються вдома

25 жовтня у Гадяцькій громаді мав би розпочатися навчальний процес, але не всі школи змогли запрацювати.

Запрацювали лише школи, які мають централізоване опалення, повідомили у Гадяч.Сіті.

У той же час на дистанційну освіту пішли учні другої та третьої школи та Сарська школа. Також у Сарах не працює дитячий садок — тобто ті, які мають власні котельні і опалюються газом.

Саме тому, через холод у класах, неможливо розпочати навчання. Але поки діти займатимуться вдома, вчителі матимуть ходити у неопалювальні школи і проводити онлайн-уроки.

Причина таких затримок у опаленні — Гадяцький міський відділ освіти не уклав договір на постачання газу із «Нафтогазом України». Більше того, на Полтавщині ще немає жодної громади, яка б уклала договір із «Нафтогазом» на постачання газу.

При цьому, проблему не можуть вирішити ще з літа. Тоді постачальник відмовився надавати газ за ціною 8 гривень за куб і розірвав договори. Опісля цього, відділ освіти провів тендер, де виграв постачальник, який мав надавати газ за 19 гривень. Проте і той відмовився.

До слова, у інших громадах майже всі з теплом. Наприклад, у Великобудищанській громаді приміщення опалюються дровами. Лише Книшівська школа, у якій знаходиться і старостат, і дитячий садок, опалюються газом. Проте діти сьогодні на навчання пішли.

У Сергіївській громаді більша частина закладів бюджетної сфери опалюється дровами та від котелень ПАТ «Укрнафта». Качанівський дитячий садочок, Лободиненський ФАП та Сергіївська амбулаторія опалюватимуться після того, як Гадяцький ЦПМСД укладе договір із Нафтогазом.

У Лютеньській громаді зараз усі учні на дистанційному навчанні за рішенням ТЕБ НС. Із навчальних закладів лише Лютеньська школа і Соснівський садочок опалюються газом. У стінах Лютенської сільської ради холодно, але люди ходять на роботу.

Нагадаємо, що у Кременчуці медикам роздають квартири

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар