У Карлівці на одній з виборчих дільниць знайшли 12 «чужих» бюлетенів

Голова дільничної виборчої комісії номер 530247 повідомив про те, що в них виявили бюлетні не з їхнього округу і не з їхньої дільниці.

На місце події виїхали голова територіальної виборчої комісії та член ТВК.

На місці разом з кандидатами в депутати та членами ДВК з’ясували, що дійсно в упаковці бюлетенів на 247-й дільниці містяться бюлетені із 243-ї дільниці.

В ході дослідження бюлетенів встановили, що це, скоріше за все, помилка підприємства-виробника при пакуванні бюлетенів. Наразі таких бюлетенів нарахували 12шт.

«Немає підстав визнати вибори на цій дільниці недійсними. По процедурі ці виявлені бюлетені визнають недійсними, і на результат виборів по цій дільниці ніяк не вплинуть. Також двоє виборців, які ще не встигли піти з дільниці, отримали по заяві правильні бюлетені і проголосували відповідно правил. Їхні голоси будуть зараховані. На місці були представники поліції. Подія задокументована, наразі інцидент вичерпано. Тримаємо інші дільниці на контролі, щоб не повторилися подібні випадки» — розповів член Карлівської міської територіальної виборчої комісії Руслан Панченко.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар