«У нас тут безпорядок»: у Карлівці розпочалися вибори

31 жовтня у Карлівці Полтавського району проходять позачергові вибори. Обрати мають 26 нових депутатів Карлівської міської ради.

Виборців – 17800. Обиратимуть вони серед 384 кандидатів із 16 партій. Працює 12 дільниць. Усі вони відкрилися вчасно, о восьмій ранку.

На дільницях помітили голову Полтавської облради Олександра Біленького. Каже, вирішив подивитись як відбувається виборчий процес:

«Ми з командою «Довіри» приїхали підтримати наших однодумців, однопартійців, людей, які представляють «Довіру» у Карлівській громаді: кандидатів в депутати, які йдуть на вибори. І хочемо зазначити, що по всій Полтавській області «Довіра» має досить серйозні позиції. І ми хочемо, щоб ці позиції були закріплені і в місті Карлівка і в Карлівській ТГ. Хочеться, щоб ті принципи, які сповідує Довіра — це вертикальність системи від Верховної Ради до об’єднаної територільної громади, саме для розвитку та добробуту Карлівської Громади.
silmedia_zgcl/gErlhtF7R.jpeg
Тому ми сьогодні тут разом із нашою юридичною підтримкою будемо працювати, щоб захищати сьогоднішні вибори карлівчан. Ми переконані, що Довіра до Карлівської міської ради зайде потужним складом. І важливо, щоб цей результат був захищений»

На дільниці №530245 зранку багато виборців.

«У нас у Карлівці хороші люди. Але якось з владою не дуже. Сподіваємося, після виборів буде краще!», — розповідає мешканка Карлівки. Імені не називає.
«Я прийшла голосувать за ***. У нас тут безпорядок, бо при владі тіки бізнесмени всякі. Їм до простих людей немає діла», — повідомляє Євгенія Сенчак.

Біля дільниць чергує поліція та карета швидкої допомоги. При вході у приміщення у виборців перевіряють температуру.

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар