У Пирятині працівники «Лубнигаз» незаконно перекривають газ

У Пирятині «Лубнигаз» відімкнув від газопостачання один із будинків. Так як мешканці мали ще і індивідуальне опалення, вони залишилися не лише без газу, а й без тепла.

25 жовтня до будинку прийшла контролер, повідомили у пирятинському виданні «Апельсин».

Про візит контролера розповідає одна з мешканок:

«Вона зайшла до мене, сказала, що треба перевірити лічильник. Я її впустила. Вона побачила, що в мене увімкнута плита і здивовано запитала: «а шо у вас є газ в домі?». Я не менш здивовано їй відповіла – так. Після цього вона швидко зателефонувала комусь і сказала, що у нас в будинку досі є газ. Після цього вона мені відповіла, що в нашому будинку газу не має зараз бути, бо відбувається перевірка. Хоча жодного оголошення про це не було», –  розповідає жінка

Одразу після розмови до будинку приїхала бригада, і газовики опломбували кран. Причиною відключення назвали анонімний дзвінок він якоїсь людини, яка повідомила про витік газу.

Щоправда, мешканці переконані: ніхто з їхнього будинку телефонував. І, ймовірно, газовики вигадали дзвінок.

«Я не одразу зрозуміла, що газ вимкнули. У мене електрична плита. До мене зайшла контролер. Сказала спочатку, що газу немає, бо в будинку витік газу. Потім сказала, що моя квартира має борг», – розповідає інша мешканка.

Як повідомляють мешканці будинку, у кожній квартирі стоїть газовий сигналізатор, який ні в кого не спрацював. Окрім цього, у разі витіку газу працівники мали б евакуювати всіх людей і проводити якісь дії. Натомість всі були спокійні.

І, як повідомили людям, сигнал про витік газу надійшов анонімно ще минулого вечора. Але чому ніхто з газовиків ввечері не приїздив.

На місце приїхав і керівник Пирятинської газової служби Сергій Солонський

silmedia_zgcl/oe0fUgF7R.jpeg
«Він сказав, ніхто вмикати будинок не буде, поки не погасять борги. Але наявність боргу вирішує суд. Вони неодноразово дурять нас в платіжках, присилають завищені показники і ми вже десятки разів оббивали пороги газової служби. Особисто ми з чоловіком платимо через Приват24 і в нас є переплата, але вони нараховують неіснуючі борги, і зараз без попередження відімкнули всіх нас. У нас опалення індивідуальне у всіх, і зараз всі квартири мерзнуть», – говорить жінка.

На місце події викликали поліцію, яка склала протокол на незаконні дії газовиків. Як виявилося, останні не мали права вимикати будинок. Так як мешканці користувалися послугами Нафтогазу, під час вимкнення мав бути присутній їхній представник, але нікого не повідомляли. Основною версією перекриття директор газової служби назвав можливий витік газу. Але, як повідомили представники відповідних організацій та депутат міської ради Олексій Хоменко, офіційної інформації про те, що в будинку стався, витік немає.

silmedia_zgcl/xj0fURKnR.jpeg

Нагадаємо, ми писали спеціально для полтавців: як змінити постачальника і не померти в черзі під «Нафтогазом»

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар