Вийшов трейлер українського фільму про залізничників

До Дня Залізничника в Україні з'явився трейлер документального фільму «Потяг до життя».

silmedia_zgcl/ssujbTVSg.webp

Про це повідомляє Детектор Медіа.

Фільм розповідає про звичайних працівників залізниці, які на початку повномасштабної війни рятували українців. У стрічці зібрані свідчення понад 60 залізничників з різних регіонів України. Вона охоплює понад 100 годин оригінального відео з ексклюзивними історіями.

«Це дійсно наймасштабніша в історії світових воєн евакуація мирного населення. Вся нація в одну мить наче вмістилася в один довжелезний потяг, який охрестили потягом життя. Цей символізм ми й заклали як у назві фільму, так і пронесли через увесь фільм. Це поїзд, який мчить під обстрілами крізь розбиту ворогом країну в місце прихистку, рятуючи  мільйони життів. І “потяг” — це жага до самого життя, до самозбереження. З важливим надзавданням — вижити у цих складних і екстремальних умовах, щоб рятувати і допомагати іншим», — розповідає директорка кінокомпанії «Калина фільм» Галини Храпко.

У фільмі можна почути розповіді про поїздки «Укрзалізницею» від британського актора Орландо Блума, експрем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, та українського футболіста Андрія Шевченка.

Переглянути трейлер можна за посиланням. Світовий показ фільму запланований на лютий-березень 2024 року.

Нагадаємо, у кіно вийде український фільм «Як там Катя».

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар