Водопостачання, тротуари та закупівля техніки: на що піде субвенція для громад Полтавщини

Для низки громад Полтавщини надійдуть кошти державної субвенції у загальному обсязі 10 млн грн, які будуть використані на реалізацію найважливіших для них проектів.

Як зазначив на своїй офіційній сторінці народний депутат, голова депутатської групи «Довіра» Олег Кулініч, це рішення закріплене в розпорядженні Кабміну №1337-р, підтриманому на засіданні уряду у четвер.

Так, Кобеляцька громада, зі слів депутата, за кошти субвенції зможе вирішити проблеми з водопостачанням в селі Василівка. Зокрема, 532 тис грн будуть направлені на капітальний ремонт водогону по вул. Молодіжній в цьому населеному пункті, майже 677 тис грн — на капремонт водогону по вул. Царичанській. Ще понад 1,224 млн грн підуть на капремонт водної свердловини у селі.

silmedia_zgcl/eMM_mvF7R.jpeg

Хорольська громада отримає фінансування на капітальний ремонт проїзної частини та тротуару на провулку Банному у Хоролі. З держбюджету на це надійде майже 1,5 млн грн.

«Капітальний ремонт тротуарів з відновленням елементів благоустрою по вул. Київська буде профінансований і у Градизьку Кременчуцького району, адже відповідна субвенція у розмірі 800 тис грн надійде у бюджет громади», — повідомляє Олег Кулініч.

Водночас, Чорнухинська громада зможе закупити необхідну спецтехніку для комунальних підприємств селищної ради майже на 1,5 млн грн. Потрібну спецтехніку на 550 тис грн. буде профінансовано за рахунок державної субвенції і для Новооржицької громади. Ще 450 тис грн субвенції Новооржицька громада направить на інші цілі, що будуть визначені нею самостійно.

«Субвенції на соціально-економічний розвиток у розмірі 1,5 млн грн та 1,274 млн грн отримають, відповідно, Сергіївська та Сенчанська громади. Про те, які проекти будуть реалізовані там за ці кошти, повідомлю додатково, після того, як рішення щодо цього приймуть самі громади-отримувачі», — додає Олег Кулініч.

Він нагадав, що протягом нинішнього року громади Полтавщини вже отримали 20 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток населених пунктів. Це Миргородська, Зіньківська, Градизька, Котелевська, Комишнянська, Великосорочинська, Великобагачанська, Білоцерківська, Ромоданівська, Великобудищанська громади.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар