YouTube прирівнює «Повернись живим» до сайту сексуального характеру

Деякі українські автори відео, що прохають донатити в фонд «Повернись живим» та розміщують в описах посилання на сайт фонду, почали отримувати від YouTube листи про порушення правил. У отриманих повідомленнях нагадують, що забороняють публікувати зображення оголеного тіла та контент сексуального характеру.

silmedia_zgcl/JoQvf2GIR.jpeg

Про це повідомляє ІТ community.

Однак фактично мова йде не про сайт з матеріалами для дорослих, а ресурс благодійного фонду «Повернись живим».

Алгоритми YouTube прирівнювати посилання https://savelife.in.ua/ до посилання на порнографічний контент. Вочевидь, це стало наслідком цілеспрямованих масових скарг від росіян.

Через це українські блогери отримують попередження, а посилання на сайт «Повернись живим» автоматично видаляються. Також масові попередження можуть призвести до блокування каналів авторів.

У YouTube передбачена можливість оскаржити порушення. Однак ці заявки «розглядає» автоматизована система, яка лише дає відповідь, що посилання на savelife.in.ua «справді порушує правила стосовно публікації сексуального контенту та наготи». Фактична перевірка «живими людьми» не відбувається, тому такі скарги не приносять ніякого результату.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар