«СільМедіа» — перше міжрегіональне видання корисних та конструктивних матеріалів, створене командою незалежних журналістів. Управління сайтом і редакційною політикою здійснює ГО "Інститут захисту та розвитку демократії".

Ми обʼєднуємо журналістів та редакторів незалежних локальних медіа, для пошуку конструктивних рішень типових для українських регіонів проблем.

silmedia_zgcl/givSHE2SR.png

Команда «СільМедіа» керується основними принципами журналістики: правдивість, об’єктивність і багатоманітність. Наша мета — максимальне покриття в отриманні інформації та донесенні її до мешканців з різних куточків країни. Ми не ганяємось за «хайповими» новинами та віддаємо перевагу довгим і справді корисним текстам і даємо нашим читачам лише актуальну інформацію, представляємо різні точки зору на кожну проблему, і разом з експертами, громадськими діячами, колегами-журналістами та самими мешканцями шукаємо можливі шляхи їхнього розв’язання.

Місія, візія та цінності

Місія: Створювати відкритий, нетоксичний та безпечний інформаційний простір для людей, які отримують задоволення від спільнодії, що сприяє розвиткові та позитивним змінам.

Візія: Сіль.Медіа — видання, що обʼєднує однодумців журналістів та активістів та створює спільноти для розвʼязання суспільних, культурних, інфраструктурних проблем.

Цінності: Цінності команди «СільМедіа»: спонукання до мислення, просвітництво, розвиток, безпека, відкритість, спільнота та задоволення.

Ми обстоюємо основоположні принципи журналістики та журналістської етики. У своїй роботі ми керуємось виключно засадами безсторонності конфліктів, об’єктивної подачі інформації та фактчекінгу, служінню суспільним інтересам, справедливості та недоторканності приватного життя.

Ми визнаємо потребу подавати новини оперативно, але в конфліктних ситуаціях віддамо перевагу якісній підготовці матеріалу. Ми залишаємо за собою право відмовити у рекламі, яка суперечить нашим моральним та редакційним принципам.

Редакційні принципи

Ми не визнаємо цензури та пишемо про реалії так як вони є. Однак для нас важливо дотримуватись правил, які ми написали для себе самі. Детальніше про принципи, якими керуються автори та редактори видання у своїй роботі, читайте у документі нижче.

Редакційні Принципи.pdf

Для нас важливо чути своїх читачів, тому свої зауваження щодо матеріалів, актуальні новини, коментарі з приводу важливих подій регіону, а також пропозиції щодо співпраці ви можете надсилати на електронну пошту редакції info@sil.media або за телефоном: +380660671520.

«Сіль» – медіа, на яке ми заслужили. Без «Солі» – не смакує.