11 українців увійшли до рейтингу 30 видатних людей віком до 30 років

Одинадцятеро українців та українок потрапили до списку «30 до 30. Європа» від журналу Forbes. Перелік складається з 30 видатних людей віком до 30 років у різних галузях.

silmedia_zgcl/3ujsMVaSg.jpeg
Василіса Степаненко

Четверо українців потрапили до категорії «Технології». Серед них засновники юридичного стартапу Legal Nodes Маргарита Сівакова та Максим Малюк. Проєкт допомагає компаніям обходитися без юристів у штаті. Також у списку співзасновниця міжнародної компанії з кібербезпеки Hacken Євгенія Брошева. Її компанія працює з криптовалютними корпораціями біржами та геймінговими проєктами й заявляє про понад 1 200 клієнтів. Також у цій категорії співзасновниця і технічна директорка ШІ-стартапу Traces AI Вероніка Юрчук. Її проєкт надає відеоаналітику на основі штучного інтелекту для компаній у секторі безпеки.

У категорію «Фінанси» увійшли партнери венчурного фонду Flyer One Ventures Олексій Єрмоленко та Олена Мажуга. Сума інвестицій фонду за останні пʼять років перевищила $40 млн.

У категорії «Суспільні зміни» можна побачити засновника онлайн-школи вивчення англійської мови Speaking club Владислава Перистого. Щомісяця на курсах від Speaking club навчаються близько 700 студентів.

У категорію «Спорт та ігри» віднесли засновницю геймерського стартапу GameTree, який створює безпечний простір для геймерів, Дану Сидоренко. На її платформі геймери шукають партнерів для гри за допомогою штучного інтелекту. Також у категорію потрапили стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, яка у 2023 році стала чемпіонкою світу.

У категорію «Медіа і маркетинг» потрапила Василіса Степаненко — позаштатна відеопродюсерка в Associated Press. Вона стала частиною команди творців документального фільму «20 днів у Маріуполі», який здобув Оскар. У цій категорії також український підприємець і блогер Макс Клименко, у якого понад 5 млн підписників у TikTok, YouTube та Instagram. На своїх акаунтах він створює контент з порадами щодо карʼєри та бізнес-аналітики.

Нагадаємо, у світовий рейтинг мільярдерів Forbes увійшли п'ять українців.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар