23 річки вийшли з берегів та немає електрики — Італія потерпає від найбільшої за 100 років повені

З 18 травня повінь у ​​північному регіоні Італії забрала життя щонайменше 13 людей Італії та завдала збитків на мільярди євро, найбільше постраждало сільське господарство.

silmedia_zgcl/MlApBkQVR.jpeg

Про це повідомив губернатор регіону Стефано Боначчіні.

Проливні дощі спустошили східну частину регіону, відому як Романья, там сталося до 300 зсувів, 23 розливів річок, були пошкоджені 400 доріг і затоплені 42 муніципалітети.

«Ми стоїмо перед новим землетрусом», — сказав журналістам президент Емілії-Романьї Стефано Боначчіні, нагадавши про сейсмічні події, які вразили регіон у 2012 році, зруйнувавши тисячі будинків.

Він зазначив, що з того часу майже все було відбудовано, тож і цього разу все відновлять.

Кількість загиблих зросла до 13. Останніми знайшли двох людей у ​​віці 73 і 71 року у своєму будинку в невеликому містечку Руссі.

silmedia_zgcl/gXrpfkw4R.jpeg

За даними сільськогосподарської асоціації Coldiretti, у регіоні під водою залишилися понад 5000 ферм, що включає так звану «Фруктову долину», а також кукурудзяні та зернові поля.

«Ми вже оцінили майже мільярд євро збиткі, тож уявіть, наскільки ця цифра зросте», — сказав Боначчіні, додавши, що ще занадто рано називати точні цифри.

Уряд пообіцяв надати додаткові €20 млн екстреної допомоги. Виробник спортивних автомобілів Ferrari, що базується в Емілії-Романьї, оголосив про пожертву в €1 млн.

Щонайменше 10 000 людей змушені покинути свої домівки, а багато з тих, хто залишився в затоплених районах, залишилися без електрики. Одну із загиблих винесло з дому та винесло на пляж приблизно за 20 км.

«Нам довелося все викинути, нічого не вдалося врятувати. Вода дійшла сюди. Ліжко розширилося разом із водою», — сказала місцева мешканка, оплакуючи втрату однієї зі своїх найцінніших речей: свого весільного альбому.

Це був другий раз за цей місяць, коли Емілія-Романья постраждала від негоди. За словами метеорологів, після місяців посухи пішли сильні дощі, які висушили землю, зменшивши її здатність поглинати воду.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар