85-річна бабуся, яка втратила житло та продавала квіти у метро — отримала квартиру

Фото Галини Мисак публікували світові медіа. 85-річна жінка з 1966 року продавала квіти на одній зі станцій Київського метра. Кошти відкладала, аби побудувати будинок. Житло зводили близько десяти років, однак його зруйнувала російська ракета.

silmedia_zgcl/BjzhqtaSg.jpeg
Фото: Стас Козлюк

Після лікарні Галині Михайлівні сильно допомогли з житлом волонтери — вони орендували квартиру, а тим часом займались оформленням документів, адже будинок і земля під ним не були оформлені належним чином. Це зайняло більше півроку, але зараз Галина Мисак — власниця квартири, придбаної за допомоги держави.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури в Україні. Також наголошують на тому, що за програмою єВідновлення вже більше 2 тисяч українців отримали нове житло.

Три чверті власників житлових сертифікатів обрали квартири, і тільки чверть — приватні будинки. Середня сума реалізованого сертифікату – 1,7 млн грн.

За цей час громадяни подали вже 12,2 тисяч заяв на отримання компенсації, а 5,5 тисяч вже мають сформовані житлові сертифікати.

Сертифікат діє протягом 5 років. За нього можна придбати квартиру, будинок чи інвестувати в майбутню нерухомість.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар