Alyona alyona та Jerry Heil випустили нову пісню

Представниці України на Євробаченні Alyona alyona та Jerry Heil випустили новий спільний трек під назвою «Подоляночка» (Get Up).

За словами співачки Jerry Heil, вона почала працювати над цією композицією ще під час навчання в Музичному коледжі Берклі в Массачусетсі, США. Згодом до неї додали куплет для реперки alyona alyona.

Перед участю в нацвідборі на Євробачення співачки обирали між двома варіантами пісень – «Teresa & Maria» та «Подоляночка». Вони вибрали першу композицію, з якою представили Україну на міжнародній сцені в Мальме, де посіли третє місце.

Jerry Heil поцікавилася в підписників, яка композиція, на їхню думку, підійшла б краще для участі на Євробаченні. 92 % користувачів все ж обрали Teresa & Maria. Приспів пісні «Подоляночка» — це англомовна версія однойменної народної веснянки.

Нагадаємо, на Євробаченні-2024 перемогла Швейцарія з загальним балом 591 від глядачів та журі. Україна, попри всі прогнози букмекерів, які нам пророчили 6-8 місце, здобула третє місце і отримала загалом 453 бали від глядачів і журі.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар