Американські критики обрали 50 найкращих серіалів 21 століття

Видання The Hollywood Reporter визначило 50 найкращих серіалів XXI століття. У десятку лідерів потрапили «Клан Сопрано», «Дівчата» «Спадкоємці» та інші.

silmedia_zgcl/8BX_eMMIR.jpeg
Серіал: «Пуститися берега»

Рейтинг склали критики американського журналу.

Експерти склали рейтинг кращих серіалів, серії яких з'явились після 31 грудня 1999 року. Критики обирали серед англомовних серіалів із зазначенням що зараз обсяг телепродукції по всьому світу збільшився.

До 50 кращих серіалів віднесли відомі стрічки: «Гра Престолів», «Корона», «Чорнобиль», «Пуститися берега» та інші картини.

Останні п’ять позицій посіли серіали «Корона», «Підземна залізниця», «Віда», «Південна сторона», «Аватар: Останній захисник» і «Секс і місто», який опинився на 50 місці.

У трійку лідерів потрапили серіали: «Спадкоємці», «Клан Сопрано» та «Божевільні».

На третьому місці опинився сатирично-комедійно-драматичний серіал від «Спадкоємці». У ньому зображуються події навколо вигаданої родини Роїв, власників глобальної медіа імперії. Всередині сім'ї точиться боротьба за контроль над компанією, у зв'язку з погіршенням здоров'я її патріарха Логана Роя.

Друге місце займає американський телевізійний серіал «Клан Сопрано». Кримінальна драма оповідає про вигадане сімейство італо-американської мафії в Північному Нью-Джерсі. У центрі сюжету Тоні Сопрано – сучасний мафіозі, який переживає кризу середнього віку, намагається налагодити відносини з матір'ю, зберегти сім'ю і авторитет у своєму осередку мафії.

На першому місці критики відзначили серіал «Божевільні». У центрі подій — креативний директор агентства Дон Дрейпер та люди з його життя. Сюжет фокусується на веденні бізнесу, особистому житті персонажів, зміні моди та соціальних норм протягом десятиліття.

Нагадаємо, фільм про евакуацію людей із Донеччини покажуть на Міжнародному фестивалі.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар