Батьки загиблої української журналістки Олександри Кувшинової судитимуться проти Fox News

Родина української журналістки та фіксерки Олександри Кувшинової, яка загинула під час підготовки репортажу на околиці Києва, подала позов проти американської телекомпанії Fox News.

silmedia_zgcl/h0ciTN1Sg.jpeg
Олександра зі знімальною групою Fox News

14 березня 2022 року 24-річна Олександра супроводжувала кореспондента Fox News Бенджаміна Голла та досвідченого відеооператора П’єра Закжевскі як фіксерка. Автомобіль знімальної групи потрапив під обстріл у селі Горенка, що неподалік Бучі. Олександра і П’єр загинули.

Рідні загиблої звинувачують Fox News у недбалості. Вони стверджують, що групу журналістів спрямували виконувати редакційне завдання у зону активних боїв, попри численні попередження від чиновників і консультанта з безпеки, який радив цього не робити.

У Fox News повідомили, що розуміють горе сім’ї, але «шанобливо захищатимуться від неточних претензій у цьому позові». Загалом, вони заперечують звинувачення.

Однак відомо, що компанія пропонувала батьку журналістки компенсацію, яка покривала заборгованість із зарплати, страхування життя та витрати на поховання, а в обмін на це змусила його підписати документ про відмову від усіх претензій до Fox News, пише Бабель. Таку ж угоду змусили підписати вдову Закжевські.

«Настав час, щоб Fox розповіла правду, гарну чи погану, і розібралася з наслідками. Найважливіше для Кувшинових, коли вони думають про свою доньку, щоб це ні з ким більше ніколи не повторилося», — заявив адвокат родини Стівен Хамфріс.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар