Більшість українців заощаджують електроенергію для підтримки енергосистеми

Rakuten Viber опитав українців чи заощаджують вони електроенергію і на чому економлять у першу чергу. 85% людей знизили свої енерговитрати для підтримки системи.

silmedia_zgcl/GGNxNwQIg.jpeg
Фото ілюстративне

Rakuten Viber зазначило, що 62% українців економлять електроенергію постійно, 20% — намагаються виконувати поради щодо заощадження, але це вдається не завжди.

Ще 3% опитаних заощаджують тільки тоді, коли попереджають про обмеження споживання. Водночас 8% не знизили енерговитрати. Решта 7% користувачів не заощаджують через брак часу, коли є світло.

Українців запитали, на чому вони економлять електроенергію найбільше. Кожен пʼятий житель (18%) вимикає з мережі всі пристрої, якими не користується. Також користувачі менше або взагалі не вмикають кондиціонер (15%) і світло (15%).

9% опитаних знизили користування кухонними приладами — чайником, плитою, посудомийкою тощо. Тільки 1% українців переводить техніку в режим енергозаощадження, та менш як 1% — регулюють температуру в холодильнику. 42% респондентів заощаджують на всьому вищезазначеному та навіть більше.

Нагадаємо, українців просять економити світло у вечірній час.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар