Британський снайпер поїхав в Україну на війну, але натомість загинув у автокатастрофі

36-річний Джуліан Торн із Хексема, Англія, загинув під час ДТП в Україні, а наречена військового тепер збирає 10 тис. фунтів стерлінгів для повернення його тіла до Великобританії.

Британський снайпер, відомий своїм друзям і родині як Джей, приїхав в Україну в лютому минулого року, щоб допомогти тренувати українські сили, пише The Daily mail.

silmedia_zgcl/ETRXfXQ4R.png
21 травня Луїзі повідомили, що її наречений загинув у автомобільній катастрофі
«Він вірив у правильність того, що він робить. Тому поїхав в Україну, щоб підтримати їх, знаючи, що його вміння як ветерана британської армії принесе користь», — сказала його наречена Луїза.

Але 21 травня Луїзі повідомили, що її наречений, який працював власником пабу після звільнення з британської армії, загинув у автомобільній катастрофі. І це в той час, коли вона розробляла дизайн їхніх обручок у місцевій майстерні для майбутнього весілля.

Зараз Луїза створила сторінку GoFundMe, оскільки вона та родина Торна мають зібрати 10 000 фунтів стерлінгів, щоб доставити тіло колишнього солдата додому.

«Коли ми всі змирилися з цією неймовірною втратою, мені доведеться зіткнутися з надважким завданням повернути Джея додому. Ціна цього неймовірно висока, і я звертаюся за вашою підтримкою в цей важкий час. Я сподіваюся зібрати достатньо коштів, щоб повернути Джея додому в те місце, яке він так любить», - додала дівчина загиблого британця.
silmedia_zgcl/I0-gLuw4R.png
Речник Міністерства закордонних справ Великобританії запевнив, що його родині буде надана підтримка

Торн, який раніше мав паб у селі Аллендейл, провів вісім років в армії, перш ніж у лютому минулого року поїхав в Україну, щоб допомогти нашим військам.

«Він їздив туди-сюди в Україну з початку війни. Він робив там усе потроху. Він тренував багато солдатів, тому що він колишній військовий і підтримував різні підрозділи. Він відчував, що має навички, які можна використати там. Ми щодня переписувалися і телефонували один одному так часто, як могли. Я весь час хвилювалася за нього», — пояснила дівчина.

Водночас, речник Міністерства закордонних справ Великобританії запевнив, що його родині буде надана підтримка і вони підтримують зв’язок із українською владою з цього приводу.

Ігор Вишневський

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар