Будував котеджі на землях Київської ГЕС: на кордоні затримали бізнесмена Ігоря Мазепу

На українсько-польському кордоні правоохоронці затримали бізнесмена Ігоря Мазепу. Його підозрюють у заволодінні 7 га землі біля Київської ГЕС.

silmedia_zgcl/ZGcVi-5Ig.jpeg

Про це повідомляє ДБР та Нацполіція.

Також правоохоронці затримали його брата та ще двох спільників.

Ігор Мазепа є засновником інвестиційної компанії Concorde Capital. Він організував схему, за допомогою якої вдалося незаконно приватизувати понад 7 гектарів землі, на яких розташовані гідротехнічні споруди Київської ГЕС. Справа повʼязана з отриманням права на землю для будівництва котеджного містечка преміум-класу Goodlife Park у Вишгородському районі Київської області. Це котеджне містечко побудоване у 2013 році, його площа становить 40 гектарів.

silmedia_zgcl/V4J4iacSR.jpeg

Слідство з'ясувало, що до схеми причетні майже два десятки людей. Серед них відомі інвестори у сфері будівництва елітного житла, їхні помічники, юристи, архітектори, землевпорядники, спеціалісти та представники держорганів.

Землі вздовж Київської дамби між селами Хотянівка та Лебедівка безоплатно передали у приватну власність підконтрольним особам начебто для ведення садівництва. Більшість з них були студентами столичних навчальних закладів, яких ввели в оману. Їх шукали через соцмережі та за винагороду пропонували поставити підпис на паперах.

У подальшому захоплені землі на папері перепродавали крупним забудовникам, а ті будували замість садів — котеджні містечка.

silmedia_zgcl/xXQHi-5Ig.jpeg

Учасникам схеми загрожує покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, львівському бізнесмену Ігорю Гринкевичу оголосили підозру у постачанні неякісних речей армії.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар