Через річку у рясах: шестеро чоловіків намагалися незаконно перетнути кордон

На кордонах із Молдовою та Румунією прикордонники затримали дві групи чоловіків, які намагалися незаконно потрапити за кордон.

silmedia_zgcl/au-F-1DSR.jpeg

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Ухилянти в рясах

В Одеській області біля кордону з Молдовою прикордонники затримали трьох порушників у рясах та одного у спортивному одязі.

Слідство з'ясувало, що із трьох «батюшок» лише один є кліриком, який належить до церкви УПЦ московського патріархату. Він забезпечив церковним вбранням двох своїх попутників.

Раніше священник був у казначействі Київсько-Печерської Лаври. Після відселення звідти промосковської братії, він подався на Харківщину, а згодом вирішив потрапити за кордон – нелегально. Він разом із спільниками нарядилися у богослужбовий одяг та сплатили по чотири тисячі доларів, щоб потрапити за кордон.

На березі озера Кагул ухилянти сіли на човен. Переправник доставив пасажирів на протилежний берег та направив на світло найближчого села. Човняр запевнив, що то Молдова, а насправді перевіз горе-порушників між двома українськими населеними пунктами, розділеними озером.

Прикордонники склали на затриманих «паломників» протоколи про адміністративні правопорушення за спробу незаконного перетину кордону.

silmedia_zgcl/B7ObA1vIg.jpeg

Вплав до Румунії

На Закарпатті прикордонники Мукачівського загону затримали чоловіків, які планували потрапити до Румунії вплав через річку Тиса.

30-річний житель Виноградова та 35-річний житель Солотвино, двічі намагалися зануритися у річку Тиса, проте оцінили ризики та передумали стрибати в річку. Чоловіки побачили прикордонників та спробували від них втекти. Після попереджувальних пострілів втікачі зупинилися.

Один із порушників був одягнений у гідрокостюм. Обидва мали з собою мобільні телефони та кошти у розмірі 500 доларів США, обгорнуті у поліетилен. Зі слів закарпатців, документи у них забрали «помічники», які за 4 тисячі доларів з одного та 8,5 тисячі з іншого обіцяли їм безперешкодний перетин українсько-румунського кордону.

silmedia_zgcl/OiMW-JDSg.jpeg

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар