Чеський журнал створив «криваву» колекцію одягу для російських та білоруських спортсменів

Чеське видання Reflex за допомогою штучного інтелекту розробило форму для російських та білоруських спортсменів, яким дозволили їхати на Олімпійські ігри-2024 у Парижі у нейтральному статусі.

silmedia_zgcl/FOYFG5DIg.jpeg

Про це повідомляє журнал Refkex.

Журналісти стверджують, що підтримують рішення дозволити спортсменам виступати, але за однієї умови: нехай російські та білоруські учасники одягнуть «криваву» форму.

«Спорт – частина політики. У випадку з росією це працює подвійно. Завзятий і дуже поганий хокеїст, Путін використовує спортсменів для пропаганди власного терористичного режиму. Пропагувати та виправдовувати кровопролитну війну по всьому світу йому допомагають найкращі спортсмени. Тенісисти на міжнародних турнірах, хокеїсти в НХЛ, фігуристи, важкоатлети, фехтувальники чи футболісти», – йдеться у повідомленні.

Напередодні росіянам та білорусам дозволили змагатися на Олімпіаді в індивідуальному порядку, якщо вони відповідатимуть кваліфікаційним критеріям та іншим умовам.

Журналісти зазначають, що це не справедливо по відношенню до українців, які не можуть поїхати на Олімпіаду, бо «росіяни вбили їх у власних будинках».

Нагадаємо, Швейцарія проведе найдешевші Олімпійські ігри в історії.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар