Чоловіки зможуть оновити свої дані у застосунку Міноборони

З 18 травня Міністерство оборони запускає мобільний застосунок «Резерв+» для військовозобов'язаних, призовників та резервістів. Там можна буде оновити свої дані.

silmedia_zgcl/P7g56nEIg.webp
Фото ілюстративне

З 18 травня всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані. Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.

Оновити дані можна будь-яким із двох способів. Перший — це онлайн через застосунок «Резерв+». Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

«Резерв+» надає можливість оперативно оновити дані та доступ до інформації у реєстрі «Оберіг». Після оновлення даних у застосунку можна буде побачити інформацію з реєстру щодо себе.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

«З 18 червня у застосунку Резерв+ також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста», — розповіли в Міноборони.

Нагадаємо, як анонімні телеграм-канали розповідають про жахіття мобілізації: дослідження ІМІ.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар