Для військових бронюють щонайменше вісім місць у кожному потязі — «Укрзалізниця»

«Укрзалізниця» виділяє спеціальну бронь для військовослужбовців, які їдуть у відрядження чи відпустку, щоб кожен захисник та захисниця могли швидше діставатися своїх близьких навіть у найбільш піковий для залізниці сезон.

silmedia_zgcl/7oPs-Hq4g.jpeg
Прощання пари на вокзалі Краматорська

Про це повідомили у Генштабі та на сторінці компанії.

Розподіляють ці броні військові комендатури. Це як мінімум чотири купейних та чотири плацкартних місця на кожному рейсі, які використовуються, наприклад, якщо про свою відпустку військовослужбовець дізнався в останній момент і квитки у вільному продажі вже закінчились.

Такі квитки надходять у вільний продаж виключно після того, як всі заявки від військових уже задоволені. Відбувається це не раніше, ніж за шість годин до вирушення поїзда, щоб навіть у випадку потреби захисники та захисниці могли такою бронею скористатись.

Для того, щоб придбати квитки з цієї «військової» броні, передбачені наступні кроки:

  • звернутися до чергового по вокзалу, який спрямує пасажира до військової комендатури (комендатури знаходяться у Львові, Рівному, Ужгороді, Івано-Франківську, ст. ім. Т. Шевченка, Знамʼянці, Одесі, Миколаєві, Подільську, Харкові, Полтаві, Конотопі, Києві, Житомирі, Козятині, Жмеринці, Дніпрі, Запоріжжі та Покровську) або зателефонувати до Контактного центру Укрзалізниці на спеціально виділену гарячу лінію за номером 0 800 503 222: оператори детально проконсультують пасажира по всьому процесу;
  • у військовій комендатурі пасажиру з пред'явленням військового квитка та документа, що підтверджує необхідність здійснити поїздку саме в конкретний день (посвідчення про відрядження, відпускний квиток), видадуть талон на придбання квитка;
  • цей талон треба предʼявити касиру у спеціалізованій касі для військовослужбовців або в будь-якій касі на будь-якому вокзалі. За цим документом пасажиру виведуть з-під спеціальної броні квиток і тут же його можна придбати.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар