До кінця року в Україні запрацює нова екстрена служба 112

З 1 липня у Києві працює нова екстрена служба за номером 112. До кінця року систему планують впровадити на всій території України.

silmedia_zgcl/IJm547CVg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомили в МВС України.

Перевага єдиного номера 112 — коли є необхідність викликати декілька служб одночасно. Це може бути або приліт ракети, або ДТП із постраждалими. Наприклад, коли автомобіль горить, необхідно викликати, окрім поліції, ще ДСНС та екстрену медичну допомогу. Це тепер можна зробити за одним номером — 112

З 1 липня, коли запрацював єдиний номер Києві, до служби надійшло понад 14 тисяч дзвінків, і лише близько 2 тисяч з них були скеровані до спеціалізованих екстрених служб. Це говорить про те, що велика кількість дзвінків є непрофільними. Таким чином Служба 112 розвантажує служби реагування, опрацьовуючи значну кількість звернень, які не потребують залучення екстрених служб.

«Надалі вона буде покривати центральний макрорегіон, до якого увійдуть Київська, Житомирська, Вінницька, Черкаська та Чернігівська області», — повідомив заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко.

Наступний етап реалізації проєкту охопить західний макрорегіон із комунікаційним центром у місті Львів. До західного макрорегіону будуть віднесені Рівненська, Волинська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області.

МВС має чіткий план із датами впровадження — розширення мережі центрів та обслуговування абонентів планують завершити до кінця 2024 року.

Нагадаємо, в Україні запрацювали п'ять автошкіл для людей з інвалідністю.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар