Добірка організацій, які допомагають українцям за кордоном

Освітній центр Гончаренко зібрав добірку безоплатних організацій, які допомагають українцям за кордоном вирішити різні питання.

silmedia_zgcl/L3ft5pTIg.jpeg
Фото ілюстративне

Гаряча лінія для біженців від Представництва ЄС в Україні

Українські біженці можуть зателефонувати на гарячу лінію отримати відповіді на питання щодо умов в'їзду та подорожі до ЄС, доступу до прав та можливостей, таких як освіта, робота чи охорона здоров’я.

Зателефонувати можна в межах ЄС за номером 00 800 678 910 11 (послуга надається безкоштовно), а також з-за меж ЄС за номером 32 2299 9696 (застосовуються стандартні міжнародні тарифи).

Ініціатива «Разом для України»

«Разом для України» — організація української громади, яка проживає за кордоном та допомагає біженцям.

Ініціатива надає такі види допомоги:

  • Допомога з житлом та проживанням;
  • Юридична допомога;
  • Екстрені контакти;
  • Центри підтримки біженців;
  • Ресурси підтримки біженців;
  • Пожертвування.

Детальніше про організацію можна дізнатись за посиланням.

Портал UAhelpinfo

Організація допомагає тимчасово переміщеним українцям (переважно жінкам, дітям та літнім людям) в Україні та за кордоном. На порталі можна знайти інформацію щодо працевлаштування, грошової та медичної допомоги, освітніх послуг у більшості країнах Європи.

Правова допомога

Благодійний фонд «Право на захист» надає юридичні та соціальні консультації та адвокатує права біженців. Більше інформації доступно на сайті фонду за цим посиланням.

На безкоштовну гарячу лінію Гончаренко центру можуть звертатися українці, які через війну опинилися за кордоном та прагнуть владнати юридичні питання вдома. Гаряча лінія юридичної допомоги для українців за кордоном працює за номером +380508889017 по буднях з 09:00 до 18:00. Звернення можна залишати у формі за цим посиланням, а також у Viber, WhatsApp та Telegram.

Нагадаємо, де отримати психологічну допомогу дітям: корисні сайти.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар