Добірка українських брендів, які донатять

Ми зібрали вітчизняні бренди, які підтримують захисників, зберігають пам'ять про загиблих українців та щодня працюють на перемогу.

silmedia_zgcl/JY4BEa5Ig.jpeg

Бренд одягу Syndicate

Київський бренд одягу шиє термобілизну та флісові кофти для українських захисників. Syndicate надіслав майже 1700 комплектів термобілизни, 800 флісових кофт, 1000 балаклав, 200 футболок військовим. Гроші з продажу речей йдуть на нове виробництво термобілизни.

silmedia_zgcl/OHd6J0cSR.jpeg

Також бренд випускає повсякденний одяг. Українці можуть придбати бомбери, сорочки, штани, футболки та речі з патріотичною символікою.

Зокрема, бренд має лімітовану колекцію, присвячену захисникам Маріуполя. Також команда випустила благодійні футболки із дитячими малюнками, що присвячені війні в Україні. Придбати речі можна на сайті.

Українці можуть придбати мерч у категорії «Благодійність». Гроші з продажу речей команда передає добровольчому підрозділу медичної евакуації «FLASH», який допомагає військовим на передовій.

Вино Victoria від Good Wine

У січні 2023 року розпочав роботу благодійний фонд Victoria. Його створили в пам'ять про сомельє Good Wine Вікторію Замченко. Вона загинула разом зі своїм чоловіком 17 жовтня 2022 року від російської атаки по столиці.

silmedia_zgcl/EhqPo05SR.jpeg
Вікторія та Богдан Замченки

Кожен охочий може придбати пляшку вина Мерло 2019 під назвою Victoria. Всі кошти від продажу спрямовані на підтримку молодих сімей України.

silmedia_zgcl/PQXtoAcSR.jpeg

Також goodwine та Stakhovsky Wines створили виноградник на честь Вікторії, щоб випускати близько п'яти тисяч пляшок вин. Перші лози висадять навесні 2024 року, а врожай для виготовлення вина можна очікувати у 2028 році.

«Віка працювала у компанії 6 років і була одним з найкращих сомельє України. Вона часто казала: «Треба менше себе жаліти». Її загибель — велике горе для нас, але ми вирішили трансформувати наш біль у добрі справи. Фонд опікуватиметься проєктами, завдяки яким ім'я Віки пам'ятатимуть», — розповів співзасновник goodwine Дмитро Кримський.

Придбати вино та підтримати український бренд можна на сайті або у магазинах Good Wine.

Бренд «Закарпатський пряник»

Закарпатський бренд випустив партію пряників із різними смаками та індивідуальними зображеннями. Зокрема, команда створила пряники з фундуком у молочному шоколаді під назвою «Професор з окопів». На коробці зобразили викладача Ужгородського університету, який продовжує вести лекції в бліндажах на Донеччині. Всі зароблені кошти з продажу пряників спрямують на потреби українських захисників.

silmedia_zgcl/Ubo0aAcIR.jpeg

Також українці можуть обрати пряники з іншими героями: Свободка, Енді Воргол, Ференц Ліст, Другет, Дзвін свободи з Григорієм Жатковичем, Швейк, Мікош Берчені та Крістіна Чакі.

Знайти солодощі можна в Ужгородському магазині «Закарпатський пряник» або замовити на сайті.

Шкарпетки Dodo Socks

Бренд Dodo Socks випустив благодійну колекцію «До перемоги» для допомоги ЗСУ. Українці зможуть обрати шкарпетки, пазли і наліпки, щоб підтримати армію. На сайті продають шкарпетки з написами: «Паляниця», «Бандера смузі», «Батько наш Бандера», «Слава ЗСУ». Частину коштів з кожного товару перераховують до благодійних фондів та волонтерських організацій.

Візитівкою шкарпеток стали неординарні дизайни. Бренд реагує на інформаційні приводи та створює товар. Так, після підриву Керченського мосту у жовтні 2022-го компанія випустила тематичні шкарпетки «Хто як не ти, спалить мости».

silmedia_zgcl/EKdqBAcSg.jpeg

За час повномасштабної війни бренд зібрав понад 13 мільйонів гривень. Гроші перерахували у фонд «Повернись живим» і добровольчому медичному батальйону «Госпітальєри».

silmedia_zgcl/C7JmLA5SR.jpeg
Команда бренду

Благодійні прикраси бренду ZARINA

Ювелірний бренд ZARINA та ДонорUA створили срібні прикраси на підтримку проєкту «Моя група крові». Гроші з продажів виробів підуть на навчання військових і бойових медиків переливанню крові й на закупівлю апаратів для трансфузії.

Ініціатива закриває передусім потреби штурмовиків, які мають найбільший ризик поранень на передовій.

silmedia_zgcl/YtGQEA5SR.webp

Центральні елементи у виробах колекції присвячені групам крові своїх власників. На срібних підвісах зазначена група та резус-фактор, а на браслетах є кольорові вставки в залежності від групи крові.

Прикраси можна замовити онлайн в інтернет-магазині ZARINA та в усіх бутиках бренду.

«Як і сама кров, колекція не має гендеру. Це срібні підвіси, на яких зазначена група крові та резус-фактор, та браслети, які доповнюватимуться кольоровими вставками відповідно до групи крові клієнта. Весь прибуток від продажу прикрас направлять на організацію навчання для військових і бойових медиків та закупівлю матеріалів і обладнання для переливання крові, зокрема підігрівачів плазми і крові, а також холодильників для зберігання крові на фронті», — зазначили представники бренду.

Бренд ORNER

Український бренд ORNER виробляє посуд, канцелярію та товари для дому.

«ORNER у більшості людей асоціюється з подарунками, і це не дивно, адже наша продукція про радість, спільний час із друзями та близькими, про дотепні жарти та кумедні написи, милі та прикольні ілюстрації і класний настрій зокрема. Тож обираючи ORNER, ви купуєте не товар, а насамперед емоцію — світлу та гарну», — зазначають у компанії.
silmedia_zgcl/fYI-CAcSg.jpeg

Бренд подарунків ORNER презентував новий благодійний пазл під назвою «Як залізниця українців до Перемоги везла». Гроші з продажу продукції команда перераховує у фонд підтримки родин залізничників, які загинули або постраждали від війни.

silmedia_zgcl/UP_Xr0cSR.jpeg

Раніше, бренд ORNER у співпраці з фондом «Повернись живим» презентували пазл «Як українці ЗСУ допомагали», який присвятили життю людей під час війни і допомозі воїнам у тилу. Весь прибуток з продажів спрямували на потреби ЗСУ. Придбати продукцію українського бренду ORNER можна на сайті.

silmedia_zgcl/_IIZC0cSR.jpeg

Зізнавайтесь, чи захотіли щось придбати з речей українських брендів та підтримати благодійні проєкти?

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар