Голод, насильство та хвороби: як росія утримує українських полонених

Центр національного спротиву повідомляє, що окупанти утримують на своїй території українських військових та цивільних без належного харчування, в умовах постійного порушення санітарно-гігієнічних умов.

silmedia_zgcl/l6N3174IR.jpeg

Про це повідомили на сторінці Центру.

Зазначається, що полонених утримують окремо від інших ув'язнених. Їх тримають в умовах постійного порушення санітарно-гігієнічних умов. При цьому українців обмежують в тривалості прогулянок і надають мізерний раціон харчування.

Українське підпілля доповідає про те, що в місцях утримання до ув'язнених застосувують різні види насильства та обмежують в медичній допомозі.

У центрі спротиву розповідають, що серед українців швидко прогресує туберкульоз, інші інфекційні захворювання, спричинені не відповідними умовами утримання, а їхній загальний морально-фізичний  стан — незадовільний.

Зокрема, відомо, що українців утримують в колонії, яка розташована в населеному пункті Двубратський, що в Краснодарсьому краї РФ. Відповідальні за міжнародні злочини полковник внутрішньої служби Володимир Говорухін та начальник установи Олександр Кулагін.

Також ув'язнених утримують в колонії Усть-Лабінську. Представники українського підпілля ідентифікували там підполковників внутрішньої служби Олега Панасенка та Руслана Ситнянського.

«Також ми обов’язково передамо вітання начальникам СІЗО-1 та СІЗО-5 (Ростов-на-Дону) майору алєксандру папкє та підполковнику павєлу лазорєнко, а також їх колезі з СІЗО-2 у Таганрозі підполковнику в’ячєславу влассу», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Волновасі окупанти розстріляли сім'ю з дев'яти людей.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар