Греція, Індія та Польща — лідери в опитуванні щодо ставлення до росії

У 24 країнах світу, де проводили дослідження, погляди на росію переважно негативні: у середньому 82% опитаних мешканців висловили негативне ставлення до рф, водночас як 15% сказали, що мають прихильне ставлення.

silmedia_zgcl/W2vsIqCVR.jpeg
Ілюстративне фото

Дослідження провів американський центр Pew Research Center.

У 19 країнах більшість населення висловлює негативне ставлення до рф, а у п'яти — позитивне. В Австралії, Нідерландах, Японії, Польщі, Іспанії, Швеції, Великій Британії та США ця частка становить щонайменше дев’ять із десяти.

Поляки найбільше негативно ставляться до росії: 98% висловлюють негативне ставлення до країни, а 90% висловлюють дуже негативне ставлення.

Найбільш прихильно у Європі до рф ставляться Греки: близько третини мають принаймні певну прихильність. І все ж дві третини висловлюють негативне ставлення.

Індія виділяється як єдина країна, де більшість — 57% має прихильне ставлення до росії. Погляди також менш негативні в Індонезії, Кенії та Нігерії, де приблизно чотири з десяти кажуть, що мають сприятливу думку.

silmedia_zgcl/eUStIqCVR.webp
Погляди на Росію здебільшого негативні, а в кількох країнах більшість із них дуже несхвальні

У 2022 році, після вторгнення Росії в Україну, перегляди майже в кожній опитаній країні досягли рекордно низького рівня. Прихильністьросії в цих країнах залишалася в основному стабільною у 2023 році й ще більше впала в Німеччині, Ізраїлі та Іспанії.

В Аргентині, Бразилії та Південній Африці схвальні погляди також знизилися після останнього опитування цих країн у 2019 році. В Аргентині частка тих, хто позитивно ставиться до Росії, знизилася майже на 20 процентних пунктів, впавши з 36% до 17%.

silmedia_zgcl/G6stI3jVR.webp
Погляди на Росію залишаються низькими, досягаючи рекордно низького рівня в багатьох країнах

Погляди різняться залежно від віку: у дев’яти країнах дорослі віком до 40 років частіше, ніж ті, кому 40 років і старше, кажуть, що мають прихильне ставлення до росії. У Мексиці 42% молодих людей кажуть, що сприятливо ставляться до росії, у порівнянні з 26% мексиканців старшого віку, які погоджуються.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар