Євро-2024: розклад усіх матчів чемпіонату Європи з футболу

З 14 червня по 14 липня у Німеччині проходитиме чемпіонат Європи з футболу.

silmedia_zgcl/-xzJEtUIR.jpeg
Фото uefa.com

Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

У чемпіонаті Європи братимуть участь 24 команди. Збірна України потрапила до групи Е разом із Бельгією, Румунією та Словаччиною.

Календар Євро-2024. Груповий етап

Група А

Швейцарія, Угорщина, Шотландія, Німеччина.

  • 14.06. Німеччина — Шотландія. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 22:00;
  • 15.06. Угорщина — Швейцарія. «Штадіон Кельн». Кельн. 16:00;
  • 19.06. Німеччина — Угорщина. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19:00;
  • 19.06. Шотландія — Швейцарія. «Штадіон Кельн». Кельн. 22:00
  • 23.06. Швейцарія — Німеччина. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 22:00;
  • 23.06. Шотландія — Угорщина. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 22:00.

Група В

Албанія, Італія, Хорватія, Іспанія.

  • 15.06. Іспанія — Хорватія. «Олімпіаштадіон». Берлін. 19:00;
  • 15.06. Італія — Албанія. «BVB-Штадіон». Дортмунд. 22:00;
  • 19.06. Хорватія — Албанія. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 16:00;
  • 20.06. Іспанія — Італія. «Арена АуфШальке». Гельзенкірхен. 22:00;
  • 24.06. Албанія — Іспанія. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 22:00;
  • 24.06. Хорватія — Італія. «РБ Арена». Лейпциг. 22:00.

Група С

Англія, Сербія, Данія, Словенія.

  • 16.06. Словенія — Данія. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19:00;
  • 16.06. Сербія — Англія. «Арена АуфШальке». Гельзенкірхен. 22:00;
  • 20.06. Словенія — Сербія. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 16:00;
  • 20.06. Данія — Англія. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 19:00
  • 25.06. Англія — Словенія. «Штадіон Кельн». Кельн. 22:00
  • 25.06. Данія — Сербія. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 22:00

Група D

Польща, Нідерланди, Австрія, Франція.

  • 16.06. Польща — Нідерланди. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 16:00;
  • 17.06. Австрія — Франція. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 22:00;
  • 21.06. Польща — Австрія. «Олімпіаштадіон». Берлін. 19:00;
  • 21.06. Нідерланди — Франція. «РБ Арена». Лейпциг. 22:00;
  • 25.06. Нідерланди — Австрія. «Олімпіаштадіон». Берлін. 19:00;
  • 25.06. Франція — Польща. «BVB-Штадіон». Дортмунд. 19:00.

Група Е

Бельгія, Словаччина, Румунія, Україна.

  • 17.06. Румунія — Україна. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 16:00;
  • 17.06. Бельгія — Словаччина. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 19:00;
  • 21.06. Словаччина — Україна. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 16:00;
  • 22.06. Бельгія — Румунія. «Штадіон Кельн». Кельн. 22:00;
  • 26.06. Словаччина — Румунія. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 19:00;
  • 26.06. Україна — Бельгія. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19:00.

Група F

Туреччина, Грузія, Португалія, Чехія.

  • 18.06. Туреччина — Грузія. «BVB-Штадіон». Дортмунд.  19:00;
  • 18.06. Португалія — Чехія. «РБ Арена». Лейпциг. 22:00;
  • 22.06. Грузія — Чехія. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 16:00;
  • 22.06. Туреччина — Португалія. «BVB-Штадіон». Дортмунд. 19:00;
  • 26.06. Грузія — Португалія. «Арена АуфШальке». Гельзенкірхен. 22:00;
  • 26.06. Чехія — Туреччина. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 22:00.

1/8 фіналу

  • 29.06. 2A — 2B. «Олімпіаштадіон». Берлін. 19:00;
  • 29.06. 1А — 2С. «Штадіон Кельн». Кельн. 22:00;
  • 30.06. 1C — 3D/E/F. «Арена АуфШальке». Гельзенкірхен. 19:00;
  • 30.06. 1В — 3A/D/E/F. «Штадіон Кельн». Кельн. 22:00;
  • 01.07. 2D — 2E. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 19:00;
  • 01.07. 1F — 3A/B/C. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 22:00;
  • 02.07. 1E — 3A/B/C/D. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 19:00;
  • 02.07. 1D — 2F. «РБ Арена». Лейпциг. 22:00.

1/4 фіналу

  • 05.07. Переможець матчу 4 — переможець матчу 2. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19:00;
  • 05.07. Переможець матчу 5 — переможець матчу 6. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 22:00;
  • 06.07. Переможець матчу 3 — переможець матчу 1. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 19:00;
  • 06.07. Переможець матчу 7 — переможець матчу 8. «Олімпіаштадіон». Берлін. 22:00.

1/2 фіналу

  • 09.07. Переможець матчу 9 — переможець матчу 10. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 22:00;
  • 10.07. Переможець матчу 11 — переможець матчу 12. «BVB-Штадіон». Дортмунд. 22:00.

Фінал

14.07. Переможець матчу 13 — переможець матчу 14. «Олімпіаштадіон». Берлін. 22:00.

Нагадаємо, «Шахтар» став володарем Кубку України з футболу.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар