Instagram розмиватиме фото голих тіл у приваті

Розробники тестують нову функцію, яка має запрацювати у Instagram. Вона полягатиме у суворіших налаштуваннях для підлітків.

silmedia_zgcl/lTttmF-IR.jpeg

Про це повідомляють у блозі Meta.

Для підлітків віком до 18 років, у всьому світі планують увімкнути захист оголених зображень. Це потрібно, щоб захистити молодь від потенційно небезпечних людей, шахраїв та потенційно шкідливих контактів.

«Шахраї можуть також використовувати приватні повідомлення, щоб ділитися або просити інтимні зображення. Щоб допомогти вирішити цю проблему, ми незабаром почнемо тестувати нашу нову функцію захисту оголеного тіла в DM в Instagram, яка розмиває зображення, які містять оголене тіло, і заохочує людей добре подумати, перш ніж надсилати зображення оголеного тіла», — повідомляють розробники.

Під час надсилання або отримання цих зображень люди отримуватимуть поради щодо потенційних ризиків, розроблені під керівництвом експертів. Ці поради включають нагадування про те, що люди можуть робити скріншоти або пересилати зображення без вашого відома, що ваші стосунки з особою можуть змінитися в майбутньому, і що вам слід уважно переглядати профілі, щоб вони не були тими, за кого себе видають.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар