ISW: російські заводи не можуть забезпечити нові резерви технікою та зброєю

Експерти Інституту вивчення війни зазначають, що російський оборонно-промисловий комплекс навряд чи зможе забезпечити технікою та озброєнням нові резерви армії рф.

silmedia_zgcl/SeboV6pIR.jpeg

Про це пише ISW.

Інститут вивчення війни зазначає, що російська оборонна промисловість навряд чи здатна повністю забезпечити резерви рф, незважаючи на здатність окупантів підтримувати нинішній темп операцій і постійні зусилля з розширення російського оборонно-промислового комплексу.

Експерти зазначають, що російське командування схильне розглядати резервну складову як бездонну діжку. Однак російська промисловість може виробляти близько 250-300 «нових модернізованих» танків щорічно.

Також російські заводи можуть ремонтувати не більше 250-300 танків після тривалого зберігання, або після пошкоджень у боях.

Інститут вивчення війни розповідає, що російські війська наразі мають у резерві 17 полків, 16 батальйонів і дві тактичні групи полково-батальйонного рівня.

Водночас експерти ISW зазначають, що росія матиме змогу розширити свою технічну базу і накопичити ресурси, якщо вона збереже ініціативу у зоні бойових дій протягом 2024 року, хоча навряд чи такою мірою, щоб забезпечити великі маси мобілізованих резервістів або призовників.

Нагадаємо, окупанти можуть стати «невидимими» для українських тепловізорів – ISW.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар