Jerry Heil визнали найпопулярнішою українською співачкою на Spotify

Виконавиця Яна Шемаєва, яка виступає під псевдонімом Jerry Heil, стала найпопулярнішою артисткою з України на стрімінговому сервісі Sрotify.

silmedia_zgcl/JSwQk4TSg.webp

Про це співачка розповіла на сторінці у Facebook.

За даними платформи Sрotify, пісні Jerry Heil за місяць у середньому слухають 767 426 користувачів додатку.

«Сказати, що я вражена, я вдячна, я щаслива — це так недостатньо! Дякую вам, це ви наслухали! Я просто неймовірно радію, що те, що відчуваю і пишу я, резонує в вас! Це найбільша в світі любов. А ще скажено кайфую від того, що натурально і органічно українська музика починає входити в глобальну. Дякую вам, друзі, бо ми робимо цю справу разом!» — звернулася до фанів зірка сцени.

Участь артистки в нацвідборі на Євробачення

Jerry Heil та alyona alyona представлятимуть Україну на Євробаченні 2024. Співачки виконають пісню «Teresa & Maria».

На офіційному сайті пісенного конкурсу зібрали передбачення букмекерських контор щодо учасників «Євробачення-2024», де Україні передбачають перемогу.

silmedia_zgcl/0XYBi4TIg.jpeg

Jerry Heil прокоментувала скандал щодо проведення нацвідбору на пісенне шоу за майже 11 млн грн. Співачка зазначила, що вважає участь України в конкурсі Євробачення важливою і наголосила, що культурна дипломатія мала вирішальну роль у багатьох історичних подіях. Вона також нагадала, як завдяки участі в Євробаченні українські артисти допомагали Україні під час повномасштабного вторгнення.

Цьогоріч пісенний конкурс «Євробачення-2024» розпочнеться у вівторок, 7 травня 2024 року. Цього дня відбудеться перший півфінал. Другий півфінал пройде 9 травня. Фінал Євробачення 2024 відбудеться 11 травня. Конкурс проходитиме у Швеції.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар