Кабмін запустив проєкт для допомоги військовим у вирішенні побутових питань

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що посилює соціальну підтримку захисників, захисниць та їхніх родин.

silmedia_zgcl/wky_x6ZIg.jpeg
Фото: Getty Images

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики України.

Наразі у військових частинах відсутні структурні підрозділи, які опікуються питаннями цивільного життя військовослужбовців, підтримкою їхніх родин.

Завдяки соціальному супроводу захисники зможуть отримувати консультації щодо психосоціальної підтримки, допомогу і супровід на етапах призову, налагодження комунікації в сім'ї.

«Соціальна підтримка військового має починатись вже з етапу мобілізації, початку служби. Головне – військовий та його родина не мають бути один на один у своїх проблемах та запитах. Послуга соціального супроводу у військових частинах дозволить підійти до вирішення цього завдання комплексно та сприятиме створенню цілісної системи соціальної підтримки», – зазначила Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

Згідно з постановою, змінюється підхід до фінансування зазначеної послуги, що дасть змогу збільшити кількість організацій, які професійно можуть підтримувати військових та їхні родини.

Фонд соціального захисту зможе закуповувати у надавачів послуг: юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, громадських і благодійних організацій. Оплата за договором та відповідно до наданих послуг буде проводитись Фондом за кошти державного бюджету.

До кінця 2023 року до проєкту планують долучити до п'яти військових частин, наступного року – до 35 військових підрозділів.

Нагадаємо, більшість молоді бачить своє майбутнє в Україні — результати опитування.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар