Кабмін збільшив допомогу дітям загиблих захисників-добровольців

З 1 квітня в Україні підвищать розмір виплати дітям загиблих воїнів-добровольців з 2361 грн до 7800 грн на одного неповнолітнього та до 6100 грн — на кожного, якщо в сім’ї двоє і більше дітей.

silmedia_zgcl/dqI7pq0SR.jpeg
Фото: Національна поліція України

Про це повідомила пресслужба Міністерства у справах ветеранів.

Виплати підвищать дітям загиблих (померлих) захисників і захисниць України з числа людей, які добровільно брали участь в обороні країни й не входили до складу добровольчих формувань тергромад. Зміни ініціювали за результатами робочих зустрічей з родинами загиблих.

«Мінветеранів звернулося до Мінсоцполітики з проханням врегулювати питання призначення виплат у звʼязку зі втратою годувальника членам сімей загиблих. Як результат з 1 квітня діти загиблих добровольців будуть отримувати адресну допомогу в підвищених розмірах. Тому рішення уряду — це питання відновлення соціальної справедливості, адже діти загиблих добровольців, які стали на захист держави після 24 лютого 2022 року, отримували менші виплати, ніж інші діти загиблих захисників», — повідомив в. о. міністра у справах ветеранів Олександр Порхун.

Нагадаємо, в Україні збільшили стаж для виходу на пенсію.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар