Христина Соловій покинула Сергія Жадана

Українська співачка Христина Соловій розповіла, як почалися її стосунки із письменником Сергієм Жаданом та заявила, що пішла від нього, бо закохалась в іншого чоловіка.

silmedia_zgcl/25dSZ5AIR.jpeg

Про це співачка розповіла у інтерв’ю Маші Єфросиніній в програмі «Екзамен».

Христина Соловій познайомилась із Сергієм Жаданом у 2021 році. Після онлайн-спілкування, у них зав'язались стосунки. Співачка зізналася, що на момент початку роману вона була у стосунках, а Жадан — у шлюбі. Пара домовилась не розголошувати про свій роман і тримати стосунки в таємниці. Пізніше, Христина запропонувала Сергію знятися у її відеокліпі на пісню «Юність». Після кліпу їм почали приписувати роман.

Христина Соловій розповіла, що завершила роман із письменником, бо закохалась в іншого чоловіка, про що дізнався Жадан:

«Це була напружена історія і вона дуже потріпала всім нерви. Усім сторонам. Через те, як це сталося… було непросто. Зараз я на антидепресантах з того моменту, як стосунки закінчилися. Я була ініціатором, тому що я закохалася в іншого чоловіка. Я не сказала про це Сергію, він про це дізнався. І це було дуже нечесно, і мені дуже шкода. Я хотіла вибрати правильний момент, щоб це сказати. Може це якийсь самообман, але я дійсно хотіла при зустрічі йому сказати, а не телефоном», — розповіла артистка.

Нагадаємо, новий кліп Жадана і Соловій назвали антихристиянським і попросили видалити.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар