Київського посадовця підозрюють у розкраданні грошей на будівництві мосту

За керівництва Подільської окружної прокуратури повідомили про підозру виконувачу обов’язків директора КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва».

silmedia_zgcl/kzLRyNOSR.jpeg
Фото: Подільський міст

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

За інформацією слідства, у 2017 році між комунальним підприємством та генпідрядником уклали договір щодо ремонтних робіт по об’єкту «Будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві».

У червні 2023 року між підприємством, генпідрядником та підрядною організацією підписали акти приймання виконаних будівельних робіт з витратами на експлуатацію машин, дизельних компресорів, кранів, насосів, бурової установки за завищеними цінами. Завищення витрат на оренду техніки становить понад 24 млн грн.

Слідство з'ясувало, що гроші перерахували на фіктивні підприємства під виглядом закупівлі господарських товарів та запчастин для переведення в готівку і розподілу між учасниками схеми.

На рахунки всіх задіяних в оборудці підприємств правоохоронці наклали арешти. Виконувача обов'язків директора підозрюють у службовій недбалості.

Нагадаємо,

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар