Компанія Цукерберга отримала мільярдний штраф від ЄС за порушення персональних даних користувачів

Власник Facebook Meta Platforms Inc. отримав в Європейському Союзі рекордний штраф у розмірі 1,2 мільярда євро за порушення конфіденційності, передає Bloomberg.

silmedia_zgcl/lt8bNGQ4R.jpeg
Заборона на передачу даних була очікуваною і навіть спонукала американську фірму пригрозити повним виходом з ЄС

На додачу до штрафу, який перевершив попередній рекорд у розмірі 746 мільйонів євро за порушення конфіденційності на Amazon.com, Мета отримала п’ять місяців, щоб «призупинити будь-яку майбутню передачу персональних даних до США» та шість місяців, щоб припинити їх «незаконну обробку».

Заборона на передачу даних була очікуваною і навіть спонукала американську фірму пригрозити повним виходом з ЄС. Тим не менш, ймовірний вплив цього рішення тепер зменшений через перехідний етап і перспективу нової угоди між ЄС і США щодо потоків даних, яка може запрацювати вже в середині цього року.

Meta заявила, що оскаржить рішення Ірландії, назвавши його «недосконалим» і «невиправданим». Компанія також пообіцяла «негайно» добиватися призупинення наказів про заборону, заявивши, що вони завдадуть шкоди «мільйонам людей, які щодня користуються Facebook».

Нагадаємо, що з травня 2018 року регулятори 27 країн ЄС мають право накладати штрафи в розмірі до 4% річного доходу компанії за найсерйозніші порушення.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Ігор Вишневський

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар