Конструктор сайтів Weblium звітує про півтора роки роботи благодійної програми: в 300+ сайтів для волонтерів і фондів проінвестовано більше 1 млн. грн

У світлі російського вторгнення в Україну, конструктор сайтів Weblium визначився надзвичайною допомогою для благодійних організацій та волонтерів. Одночасно з розгортанням військових операцій на передовій, Weblium визначив новий спосіб підтримки України - надання вільного доступу до свого інструменту створенні та хостингу веб-сайтів.

silmedia_zgcl/TXqDAoMSR.png

З початку війни команда Weblium обробила понад 350 заяв від благодійних організацій та волонтерів, які шукали можливість створення сайтів для своїх проектів. Заради підтримки України, понад 90% цих заяв були схвалені. Загалом, вартість послуг, наданих цією програмою, на сьогодні перевищила 1 млн. гривень.

"Weblium - це не тільки наш бізнес, це наше покликання підтримувати нашу країну. Після агресивного вторгнення російських військ, ми відчули моральний обов'язок допомогти українцям. Тому ми надаємо безкоштовний доступ до всіх інструментів для створення веб-сайтів благодійним організаціям, щоб вони могли привертати увагу та підтримку", - зазначає COO (виконавчий директор) Weblium Даніелла Шихабутдінова.
silmedia_zgcl/sRdd0oMIR.png

Програма почала діяти в квітні 2022 року і планує продовжувати діяти до завершення війни. Будь-яка благодійна організація, волонтери чи неприбуткова організація можуть подати заявку і, після швидкого розгляду, отримати доступ до безкоштовного тарифу Unlim. Це дає можливість використовувати понад 300 професійних шаблонів для веб-сайту, створювати необмежену кількість сторінок та використовувати різноманітні функції для просування.

silmedia_zgcl/TcxdATGSR.png
"Weblium - це український продукт, і ми залишаємося вірними нашим корінням. Ми припинили надання послуг для клієнтів із Росії і зосереджуємося на тому, щоб надати максимальну підтримку українським благодійникам. Ми надаємо безкоштовний доступ до платних функцій, які допоможуть не лише створити сайт, але й залучити більше уваги та підтримки для благодійних проектів", - додає CMO (маркетинговий директор) Weblium Богдан Тимошенко.
silmedia_zgcl/7fAK0oMSR.png

Дякуючи ініціативі Weblium, кожен волонтер може легко спілкуватися з аудиторією по всьому світу та ефективно виконувати свої завдання. Підтримаємо волонтерів та разом докладемо зусиль до перемоги над ворогом.

Довідка: Weblium - світовий конструктор сайтів з українським корінням. Побачив світ у 2017 році. З того моменту завдяки цьому інструменту створено понад 300 тисяч сайтів. Має безкоштовний функціонал та просунуті комерційні тарифи. В компанії працює 50+ фахівців. Загальний обсяг інвестицій - близько $3m.

Сіль Медіа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар