Корисні додатки від українських розробників

Пропонуємо вам підбірку додатків, які створили українці та які можуть стати вам у нагоді.

silmedia_zgcl/X9dD_AfIR.jpeg

Better Me

silmedia_zgcl/fXFO_0BIR.jpeg

Пропонує персоналізований підхід до схуднення чи набору ваги, тренування для будь-якого рівня фізичної підготовки, план збалансованого харчування. Також ви можете скористатися крокоміром, трекером випитої води та калорій.

Librarius

silmedia_zgcl/pXUO_ABSg.jpeg

Перша у світі українська бібліотека електронних книг, доступна онлайн або без підключення до мережі. Пропонує користувачам як платну, так і безкоштовну літературу різних авторів і жанрів. Зокрема новинки та бестселери, світова класика та дитячі книги, мотиваційна література, художня література та нон-фікшн. Також доступна послуга оренди книг.

Tomato

silmedia_zgcl/2LNK_AfSg.jpeg

Створений для пошуку закладів харчування у різних містах України. Також повідомляє про заходи, які відбуваються у кафе чи ресторанах. Дані періодично оновлюються, тому інформація актуальна.

«Ми поставили перед собою місію: зробити так, щоб де б в Україні ви не знаходилися, ви завжди могли смачно поїсти» зазначили розробники.

Restyle

silmedia_zgcl/hAfK_AfSg.jpeg

Розробка від вже відомого раніше стартапу Refase. З його допомогою можна змінювати візуальний стиль відео чи фото. Розробники зазначають, що пропонують зручний інтерфейс, який забезпечує результат з мінімальними зусиллями.

Ліки Контроль

silmedia_zgcl/5HI5lABIR.jpeg

База даних ліків, доступних в Україні, яка оновлюється щодня. Містить офіційні інструкції, допоможе знайти аналоги препаратів та допоможе відрізнити підробку від оригіналу. Зазначимо, вся інформація, надана в додатку, розміщується для загального ознайомлення, а не реклами.

Сортуй

silmedia_zgcl/D2ac_ABSg.jpeg

Мобільний застосунок допоможе дізнатись, як підготувати сміття до утилізації та куди його викинути. Наразі доступно більш ніж 130 видів побутових відходів, розподілених за вісьмома категоріями та охоплює більше десяти міст України.

Марія Дрофич

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар