Кращі настільні ігри для компанії, гри в парі та з дітьми

Інколи вдома дуже нудно. На телефоні вічність не посидиш, погода деколи теж не сприяє прогулянкам, але є те, що дозволить час із радістю провести. Настільні ігри.

silmedia_zgcl/WxaRsSUVg.jpeg

Ми зібрали ля вас кращі ігри, які точно сподобаються батькам із дітьми, парі, великій (чи не дуже) компанії.

Настільні ігри для компанії

Каркасон. Гра, яку люблять усі

silmedia_zgcl/DcE-Sn84g.webp

Каркасон — нестаріюча класика настільних ігор. Входить до ТОП-30 найкращих сімейних ігор усіх часів. Нічого складного в правилах немає. За допомогою карток будуєш міста, монастирі та дороги і заробляєш за них бали. Виграє той, хто набере більше очок.

Гра швидка та динамічна. Точно сподобається тим, хто любить пазли. Гарно підійде для часопроведення в компанії. Цікавою буде для двох та легко грається з дітьми.

silmedia_zgcl/b4mfSn84g.jpeg

Манчкін. Обережно. На вас можуть образитися. Тут треба робити пакості

silmedia_zgcl/VaAqI7U4g.jpeg

Є двері, а є скарби. Відкриваєте двері та можете зустрітися з монстром. Якщо подолаєте його — отримаєте скарб та очки. Наберете десять очок — виграєте гру.

Але не все так просто. Бо ваші партнери по грі будуть постійно робити вам якісь капості: підкидати додаткових монстрів, красти скарби, відбирати очки.

Іще. Тут ви зможете спробувати себе в ролі гнома, ельфа, чарівника, дрібнолюдика. У кожного з них є додаткові сили. Гра весела та динамічна. Єдине, після западлян можете посваритися з друзями та більше ніколи не запросите їх в гості.

silmedia_zgcl/bgaeS7UVg.jpeg

Настільна гра Кемет: Кров і пісок. Щоб зрозуміти крутість, доведеться почитати правила

silmedia_zgcl/KjpSH784R.jpeg

Це одна з найкрасивіших ігор – мініатюри та оформлення вище за всілякі похвали. Мало яка гра може зрівнятися з «Кеметом» за глибиною та витонченістю тактичного інструментарію.

Тут учасникам переважно доведеться воювати. Розвиток, безперечно, принесе свої плоди з часом, але іноді все можуть перекреслити вдалі маневри супротивників на ранніх стадіях.

У грі Кемет Кров і Пісок учасники представлятимуть одного з богів Єгипту: Анубіса, Бастет, Гора, Уаджет або Собека. Їм належить викликати могутніх воїнів, епічних монстрів, боротися за контроль над пірамідами, і завойовувати бали слави.

silmedia_zgcl/tQhFHn8VR.jpeg

Квиток на потяг. Обережно, якщо перекриєте чужі маршрути можна посваритися

silmedia_zgcl/vwJ0NnU4g.webp

Одна з найпопулярніших ігр у світі. Можна грати вдвох. А можна компанією. Чим більше людей — тим цікавіше. На початку гри ви обираєте маршрут, де прокладатимете свою залізну дорогу. За кожну збудовану отримаєте бали. Але обережно. Якщо відрізок потрібної вам дороги займуть суперники — доведеться йти в обхід, або втрачати очки.

silmedia_zgcl/aHrbNnU4R.webp

Скрабл

silmedia_zgcl/y0HQH7UVR.png

Тут все просто. Є мішечок з літерами. На кожній позначена певна цифра. Складаєте слово — отримуєте за нього очки. Виграє той, хто більше вигадає.

silmedia_zgcl/9sBaD7UVR.jpeg

Для двох

Настільна гра Джайпур

silmedia_zgcl/n84ED784R.jpeg

У грі «Джайпур» два торговця зходяться в торговому протистоянні та визначать, хто з них буде єдиним постачальником товарів для Махараджі. Гравці будуть здійснювати маніпуляції з товарами — алмазами, золотом і сріблом, тканинами, прянощами і шкірою — а також збільшувати поголів'я верблюдів.

Отож, ваше завдання — закупитися товарами раніше опонента (всього 6 видів) і, по можливості, розжитися найбільшою кількістю верблюдів, заробивши тим самим найбільшу кількість очок. Все це робиться без особливих проблем, оскільки механіка гри досить проста.

silmedia_zgcl/jHUyDn84g.webp

Настільна гра Мої Полички

silmedia_zgcl/6LTwDnU4R.webp

Ви щойно купили додому свою нову книжкову полицю, і тепер настав час розмістити на ній свої улюблені речі: книги, іграшки, портрети. Хто зможе організувати найкращу поличку?

Гра – справжня головоломка для кожного. Правила участі у пригоді прості: гравцям потрібно розставити предмети на полички таким чином, щоб набрати якнайбільше очок. Що ж робити?

У свій хід гравцеві належить взяти 1, 2 або 3 плитки предметів, які розташовані на підлозі вітальні (ігровому полі), вони спільні для всіх гравців. При цьому потрібно дотримуватися кількох обов'язкових правил.

silmedia_zgcl/d46wDn84g.webp

Настільна гра Листи Закоханих

silmedia_zgcl/dMN6vn84R.webp

Листи Закоханих – це швидка карткова гра, яка займе у вас 20 хвилин на партію. .

Родзинка гри – у властивостях персонажів, блефі та хитрому плануванні своїх дій. Один персонаж допомагає підглянути в карти суперника, інший дозволяє помірятись силами із суперником, а третій взагалі захищає від властивостей інших гравців на цілий раунд. Загалом простору для маніпуляцій і блефу – безліч. Завдяки простим правилам і невеликому розміру, гра стане частою гостею на вашому ігровому столі.

silmedia_zgcl/Se1evnU4g.webp

Настільна гра Курочки

silmedia_zgcl/JFvkdnU4g.webp

Курочки – це карткова настільна гра, у котрій гравці можуть побути у ролі фермерів та почати розводити курочок різних порід, тим самим заробляючи переможні бали. В арсеналі гри буде безліч порід курочок, деякі з них будуть досить рідкісними і приноситимуть більшу кількість переможних балів, а переможе той, хто зможе набрати їх найбільшу кількість.

У Курочках, як не дивно, ви берете на себе роль розвідником курей! Кожен раунд ви розігруватимете карту курки зі своєї руки, намагаючись створити гармонійний курник із різними породами курей. Правила розміщення карт нечисленні та прості, але складність вибору полягатиме в складанні великих груп курей однієї породи.

silmedia_zgcl/g08zOnU4g.webp

Настільна гра Маєтки божевілля

silmedia_zgcl/edGpf7U4g.webp

Таємничий маєток божевілля вкотре стає місцем виникнення аномальних явищ і рветься на волю з потойбічного світу нечисті. Вам доведеться зібрати групу слідчих, яка ввійде всередину і розплутає всі загадки маєтку. Кожен член групи має максимально ефективно протистояти монстрам, які рвуться в наш світ, застосовувати свої особливі навички та здібності, стежити за рівнем божевілля, щоб не зійти з розуму і, звичайно ж, працювати в команді.

silmedia_zgcl/13DvBnU4g.jpeg

Сімейні

Зоорегата

silmedia_zgcl/xsIvd7UVg.jpeg

Об'єднує в собі три гри та має дуже прості правила.

Перша гра «ЗООРЕГАТА»

Захоплююча подорож навколо світу, в якому гравцеві треба першим доставити тварин з різних континентів у свій порт. Течії та вири зроблять пригоду динамічною! Головна особливість — в грі немає заданого маршруту, Гравець сам визначає шлях свого корабля.

Крім того, в грі на будь-якому етапі є шанс переломити хід подій на свою користь, тому переможець не відомий до самого кінця!

Друга гра «НЕБЕЗПЕЧНІ ПЕРЕГОНИ»

Квест-бродилка, де кожен має подолати перешкоди та уникнути безліч небезпек, що підстерігають у грі. Переможе звичайно ж той, хто першим добереться до фінішу!

Третя гра «ТРИМАЙ ПІРАТА!» Небезпечні пірати викрадають тварин по всій планеті. Тільки безстрашний морський патруль здатний встати на захист звірів. Пірати підступні та безжалісні, але Патрульний відважний і завзятий у гонитві за ними.

Точний розрахунок та удача — запорука успіху будь-якого шукача пригод в усі часи. І гра «Тримай Пірата» в повній мірі дозволить це відчути!

silmedia_zgcl/iGRdO7U4g.jpeg

Динозаврики

silmedia_zgcl/04dcdn84R.jpeg

Гра на швидкість та увагу. Гравці по черзі кидають кубики, на яких випадає два кольори, мета гравців – якомога швидше знайти зображення, на якому будуть присутні ці два кольори.

silmedia_zgcl/0UktO784R.jpeg

Котосови

silmedia_zgcl/uDtJdnUVR.webp

Настільна гра «Котосови» — прекрасний приклад того як можна швидко, легко і з цікавістю навчити дітей усного рахунку і логічного мислення.

Під час гри треба кидати один з двох кубиків, і уважно розглянувши картинку, розказати, скільки котиків або совенят з тими чи іншими ознаками присутні на картці. При правильній відповіді учасник забирає картку, отримуючи одне переможне очко. В кінці гри перемагає той гравець, який зумів зібрати найбільшу кількість карток.

В ускладненому варіанті гри, картка відкривається на 5-7 секунд, за які потрібно запам'ятати картинку і лише тоді кидати кубик. А на третьому рівні складності гравець повинен ще й встигнути схопити тотем, відповідно зображенню на картці.

silmedia_zgcl/pj7xdnU4R.webp

УНО

silmedia_zgcl/VjsadnU4g.webp

Мета гри — швидше за всіх позбутися всіх карт на руках. Гра призначена для будь-якого віку, об'єднає в веселу компанію будь-який колектив. Учасники гри всіляко повинні передбачити хід, підкидати карти "Пропуск ходу", "Візьми дві". Найголовніше правило — не забудь крикнути "Уно!", що в перекладі з іспанської та італійської означає "один", коли в руках залишиться тільки одна картка.

silmedia_zgcl/m1cfOnU4g.jpeg

Настільна гра Каліко (Calico)

silmedia_zgcl/lFbLd7U4R.jpeg

Каліко – настільна гра, в якій учасникам належить зайнятися клаптевим шиттям ковдр. А де рукоділля – там і відомі любителі поніжитися на м'якому і покатати лапами нитки. Так що доведеться ще наглядати за котиками і давати їм влягтися на вже готових відрізках.

Кожен котик любить не тільки певний тип малюнка на ковдрі, а й особливу форму. Якщо ви зможете створити малюнок, що відповідає обом вимогам, котик іде до вас і лягає на ковдру. Якщо ж вам вдалося викласти три однакові жетони поруч один з одним, отримайте милий ґудзик, який принесе вам додаткові переможні очки. В кінці гри ви підраховуєте очки за ґудзик, котиків, і те, наскільки вам вдалося завершити свій унікальний візерунок.

silmedia_zgcl/DjesO784R.jpeg

Майже всі ігри протестовані авторкою підбірки. Грайте в своє задоволення.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Тексти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар