Ліки та кров для лікарень Бучі скидатимуть парашутами

Гуманітарні вантажі, лікарські засоби та компоненти крові для лікарень у Бучанську громаду доставлятимуть безпілотниками.

silmedia_zgcl/qbb2rLq4R.jpeg

Про це повідомляє міська рада.

БПЛА білого кольору з червоними крилами розмахом три метри матимуть жовто-блакитне маркування на нижній частині корпусу. Вони зможуть літати декілька разів на день у світлу пору доби на висоті 100-300 м – звук у них майже відсутній.

Такий проєкт доставки реалізується за підтримки міжнародних партнерів виключно для оперативної логістики медичних препаратів у лікарні.

Наближаючись до медичного закладу, дрони знижуватимуться до 20-40 м та скидатимуть вантажі в жовто-блакитних боксах на парашуті. Посадка вантажу відбуватиметься у визначеній зоні із точністю приземлення 5-10 м.

За словами пресслужби, технологія є дуже безпечною та надійною: польоти координуються з військовими підрозділами регіону в режимі реального часу.

Бучанська громада – одна з перших, яка реалізує даний проєкт.

«Помітили у небі безпілотники із жовто-блакитним маркуванням та червоними крилами? Зберігайте спокій – це наші пташки. Днями ви можете побачити їх у Бучанській громаді. Вони виконують важливу місію – рятують життя пацієнтів у лікарнях. Таким чином, ми отримаємо шанс значно підсилити спроможність нашого регіону вчасно та якісно забезпечувати ліками і компонентами крові наших громадян», — йдеться у повідомленні.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар