Літня американка вдарила дикого ведмедя кулаком в морду за те, що він напав на її собаку

64-річна Лінн Келлі зі штату Мен була вкушена диким ведмедем після того, як вона вдарила в його в морду рукою. Це сталося після того, як дика тварина почала переслідувати її собаку.

Келлі працювала на задньому дворі в Портері, кордон з Нью-Гемпширом, коли її собака загавкала і втекла в ліс. Жінка розповіла CNN, що коли її пес повернувся, за ним біг ведмідь.

silmedia_zgcl/57E_M094R.jpeg
Ведмідь вкусив її за праву руку та залишив колоті рани на зап’ясті
«Я продовжувала кликати його та кликати, і пес нарешті підбіг. А відразу за ним був ведмідь. Він подивився на мене, а я на ведмедя. Думаю, ми обоє налякали одне одного», - каже жінка.

У релізі Департаменту рибальства та дикої природи сказано, що «Келлі зіткнулася з ведмедем в лоб, і коли ведмідь підвівся, вона встала настільки високо, наскільки могла, а потім вдарила ведмедя по носі».

Саме тоді ведмідь вкусив її за праву руку та залишив колоті рани на зап’ясті, повідомили у відомстві. Після удару ведмедиця відпустила зап'ястя і втекла назад у ліс, йдеться у повідомленні.

Департамент закликав жителів штату Мен «тримати дистанцію», якщо вони побачать ведмедя, і «не заганяти ведмедя в кут і не хвилювати його». Власники собак повинні вигулювати своїх собак на повідках і «не ставати між собакою та ведмедем».

У штаті Мен живе від 24 000 до 36 000 чорних ведмедів. У департаменті кажуть, що виклики, пов’язані з ведмедями, як правило, збільшуються навесні та влітку.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Ігор Вишневський

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар