«Людина, яка обдурила смерть» — на День Незалежності вийде кінострічка про Олексу Довбуша

У прокат з 24 серпня 2023 року вийде кінострічка «Довбуш» виробництва «ProntoFilm», яка відтворює атмосферу 18 століття, у якому жив та боровся Олекса Довбуш.

silmedia_zgcl/0JmZIR8VR.jpeg

Дистрибутором картини виступили компанії FILM.UA Distribution та Кіноманія.

У фільмі покажуть історію про незламність духу, боротьбу за свободу, кохання та справедливість.

Відтворити естетику тих часів вдалося завдяки фольклорним експедиціям у Карпатах, консультаціям істориків, етнографів, працівників музеїв України, священників, експертів з геральдики, експертів з історії зброї, реконструкторів історичних битв, польських архівних документів, аби ретельно вивчити «добу Довбуша».

«Ця історія про перемогу над смертю народилася давно. Про Довбуша склали сотні легенд і десятки пісень. Легенда про лицаря Карпат прожила століття, але в цю мить стала особливо важливою. Зараз вона зачіпає кожного з нас. Перед лицем війни, болю і втрат ми сьогодні питаємо себе: "Чи варто боротися?Чи варто жертвувати життям заради інших? Чи пам'ятатимуть колись нащадки наші діяння? Чи знатимуть, як ми любили і як відчайдушно захищали свою землю?". У нашому фільмі ми розкажемо про того, кого не зламала доля, хто повернув віру в перемогу, про того, хто зборов страх. Але ми розкажемо ще й таку історію, про яку ще ніхто не розказав. Ми її покажемо так, як ніхто ще не показував.
Я безмежно вдячний усім тим, хто допоміг зняти наш фільм і усім, хто його вже довго і з нетерпінням чекає. Прокат фільму "Довбуш" декілька разів переносився. Ворог не давав нам шансу зібратися в кінозалах. Але врешті ми вирішили вийти в прокат, бо це для нас теж є ознакою, що ми не здалися і ніколи не поступимося нашою свободою. Ми зробимо все можливе щоб фільм побачили і на передовій і за кордоном. І врешті дата виходу — 24 серпня, День Незалежності України. І день, коли перестало битися палке серце Олекси Довбуша, але він, як ми вже знаємо, обманув смерть», — Олесь Санін, режисер фільму.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар